Wybory samorządowe 2006 (news informacyjny)

Kandydaci na Burmistrza

Nazwisko i imiona, Wiek, Wykształcenie, Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie

Abako Andrzej Janusz, 41, wyższe,Dobre Miasto, zgłoszony przez KWW SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO, nie należy do partii politycznej.

Jasiński Kazimierz Krzysztof , 43, wyższe techniczne, Dobre Miasto, zgłoszony przez KW Społeczne Towarzystwo Samorządowe, nie należy do partii politycznej.

Trzaskowski Stanisław Grzegorz, 56, wyższe techniczne, Dobre Miasto, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI, nie należy do partii politycznej.

Gołębiowski Dariusz, 42, wyższe, Dobre Miasto, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, członek Prawa i Sprawiedliwości

Kandydaci na radnych:

Okręg nr 1:

Hernat Jan (52) Dobre Miasto- Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Żywalewska Anna Beata (41) – Komitet Wyborczy Wyborców „Leśnik”

Hornatkiewicz Henryk Eugeniusz (44) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Charkiewicz Stefan (72) Dobre Miasto- Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Granice okręgu: Osiedle Przysiółek Dolny

Okręg nr 2:

Guoburzas Wojciech (43) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Buszowiecki Mirosław (42) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wawrzyńczak Roman (50) Nowa Wieś Mała – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Borowik Jarosław Jerzy (39) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Strękowski Krzysztof Jan (52) Dobre Miasto- Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Buczel Jolanta (44) Dobre Miasto- Komitet Wyborczy Wyborców Romana Wasylczyszyna

Granice okręgu Osiedle Przysiółek Górny

Okręg nr3 :

Bienkiewicz Zdzisław (43) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Klemienko Krystyna Mariola (41) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Szafran Tadeusz (49) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Ruciński Wojciech (44) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Sienkiewicz Krzysztof (36) Dobre Miasto -Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Dąbrowski Jerzy (40) Dobre Miasto -Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Rejmer Lucyna Danuta (71) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Ślimak Alina (43) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Turczynowicz Piotr (35) Dobre Miasto -Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Kowalski Jarosław (43) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Kuciak Maria Katarzyna (72) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Rolczyński Józef (66) Dobre Miasto -Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Łukanty Adam Wojciech (45) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Związku Polskich Działaczy Społecznych

Granice okręgu Osiedle Śródmieście

Okręg nr4 :

Infulecki Sławomir Tadeusz (49) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Lesisz Elżbieta (53) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Herman Jan Jerzy (53) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Wesołowska Krystyna (59) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Sienkiewicz Teresa Janina (55) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Kopertowska Anna Maria (38 ) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Górniak Roman Marian (71) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Tusiński Wiesław Stanisław (61) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Woś Jerzy Janusz (51) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Granice okręgu Osiedle „Za Miedzą-1”

Okręg nr 5 :

Hanusz Marek (29) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wolski Waldemar (30) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Grabowska Halina (53) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Taraszkiewicz Arkadiusz Jacek (45) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Gajowniczek Tomasz (33) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Wawirowicz Edmund (56) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Wonia Andrzej (41) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Kulewski Jan (48 ) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Abako Andrzej Janusz (41) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Surmacz Mirosław (44) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Soliwoda Paweł (23) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Osiedle „Za Miedzą-2”

Okręg nr 6:

Gerek Krzysztof (45) Barcikowo – Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Gawryś Mariola (37) – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Nojkampf Jacek (34) Dobre Miasto -Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Hnatczuk Józef (56) – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Granice okręgu Sołectwa:Barcikowo, Cerkiewnik, Kabikiejmy, Kabikiejmy Dolne, Stary Dwór

Okręg nr 7:

Wolak Jarosław Marek (39) Dobre Miasto – Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Szymakowicz Małgorzata (42) – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wołodźko Adam (47) – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Dawidowicz Mariusz Stanisław (38 ) Głotowo – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Nakonieczny Bogdan Jan (51) Głotowo -Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

 

Granice okręgu Sołectwa:Głotowo, Knopin, Swobodna,

Okręg nr 8:

Zygiel Eugeniusz (56) – Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Symonowicz Edward (37) Praslity- Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Skupień Leszek Emilian (45) Nowa Wieś Mała – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Świderski Krzysztof Jarosław (42) Praslity – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Siemaszko Kazimierz (50) – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Granice okręgu Sołectwa:Bzowiec, Kunik, Łęgno, Nowa Wieś Mała, Praslity,

 

okręg nr 9:

 

Gołubczyk Alina (44) – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Hanusz Kazimierz Stanisław (43) Mawry – Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Brylewska Janina (58 ) – Komitet Wyborczy Wyborców „Leśnik”

Łańko Małgorzata Krystyna (38 ) Urbanowo – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Wasylczyszyn Roman (46) Smolajny – Komitet Wyborczy Wyborców Romana Wasylczyszyna

Granice okręgu Sołectwa:Kosyń, Mawry, Piotraszewo, Smolajny, Urbanowo,

Okręg nr 10 :

Zapadka Felicja (41) Jesionowo – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Piłat Tomasz (35) Nowa Wieś Mała – Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Maruszczak Jan (56) Orzechowo – Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Cybulski Wojciech (46) Międzylesie – Komitet Wyborczy Wyborców „Dobre Miasto-Dobro Wspólne”

Konczalska Małgorzata Teresa (49) Jesionowo – Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI PONAD PODZIAŁAMI

Guski Grzegorz (42) Podleśna – Komitet Wyborczy Wyborców Romana Wasylczyszyna

Osowski Jan (38 ) Orzechowo – Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI DOBRE MIASTO

Granice okręgu Sołectwa:Jesionowo, Międzylesie, Orzechowo, Podleśna,

Kandydaci na Radnych Powiatowych

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Hir Stanisław (49) Kabikiejmy Dolne

Najmowicz Tomasz Marcin (25) Dobre Miasto

Krucinska Beata Stella (39) Dobre Miasto

Kamiński Jarosław (44) Dobre Miasto

Pokorski Janusz (52) Dobre Miasto

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Wyszyński Tadeusz (48 ) Dobre Miasto

Łapiejko Mariusz (40) Dobre Miasto

Ławczyński Arkadiusz (29) Dobre Miasto

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Łańko Ryszard Bolesław (48 ) Urbanowo

Baliński Tomasz (49) Dobre Miasto

Parafianowicz Edward Tadeusz (58 ) Dobre Miasto

Wójcik Henryk Stanisław (55) Dobre Miasto

Szwałek Jan (67) Dobre Miasto

Rodziewicz Mirosław Jacek (52) Dobre Miasto

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Brodacki Wiesław (54) Barcikowo

Klepaczko Helena Stefania (49) Glotowo

Gronkiewicz Bogumiła (21) Stary Dwór

Hanusz Jerzy Piotr (25) Mawry

Komitet Wyborczy Społeczne Towarzystwo Samorządowe

Jasiński Kazimierz Krzysztof (43) Dobre Miasto

Wysocki Edmund (65) Dobre Miasto

Postek Andrzej Jan (40) Dobre Miasto

Zadroga Mirosław (53) Dobre Miasto

Lewkowicz Zbigniew Krzysztof (48 ) Dobre Miasto

Dembiński Ryszard Waldemar (62) Dobre Miasto

Komitet Wyborczy Wyborców NASZ POWIAT

Bilińska-Wołodźko Elżbieta Maria (57) Dobre Miasto

Borejko Henryk (49) Dobre Miasto

Filipkowski Janusz (43) Dobre Miasto

Herman-Więckowska Magdalena (30) Barcikowo

Skupień Kazimierz (66) Dobre Miasto

Zawacki Joachim (51) Dobre Miasto

 

News charakter wyłącznie informacyjny. WSZYSTKIE komentarze będą USUWANE

Źródło: www.pkw.gov.pl

Liczba mandatów w poszczególnych okręgach wyborczych (Czyli liczba kandydatów, ktora ‚wchodzi do rady’ z danego okręgu wyborczego)):

Okręg nr 1- 1
Okręg nr 2- 1
Okręg nr 3- 3
Okręg nr 4- 2
Okręg nr 5- 3
Okręg nr 6- 1
Okręg nr 7- 1
Okręg nr 8- 1
Okręg nr 9- 1
Okręg nr 10- 1

W naszej gminie wybieramy 3 członków Rady Powiatu.



  1. yyy (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 1.11.2010 O godzinie: 20 : 53

    kowalski nic nie zrobił jako radny,a wręcz przeciwnie.to jaki byłby z niego burmistrz.jemu dać władze,to jak małpie brzytew

  2. Anonim (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 1.11.2010 O godzinie: 16 : 44

    Dziwne że jakoś każdy pamięta o tym co było 30 lat temu, a nikt nie wspomina że przeciwnik pana Trzaskowskiego jest bardzo zakochany w pewnej partii oszołomów:)

  3. PAN KLEKS (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 26.08.2010 O godzinie: 11 : 55

    CIEKAW JESTEM CZY STANISLAW TRZASKOWSKI NALEZAL DO PARTII W MINIONYM USTROJU?
    JESLI TAK TO DLACZEGO DALEJ ZAJMUJE STANIOWSKO BURMISTRZA WIDZE PAMIEC LUDZIE MAJA KROTKĄ


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!