Basen Dobre Miasto | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Zapisy do sekcji pływackiej w Dobrym Mieście

Przy Pływalni „Na Fali” powstaje sekcja pływacka. 

Majówka w Dobrym Mieście

Już w sobotę 30 kwietnia Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza o godz. 11:00 na seanse filmowe oraz głośne czytanie bajek dla dzieci, pod hasłem „Bajkowo – odlotowo”.

W niedzielę 1 maja Centrum Kultury w Dobrym Mieście zaprasza na XIV Krajową Wystawę Psów Rasowych. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00, tradycyjnie już na Stadionie Miejskim przy ul. Olsztyńskiej 2. Wstęp na wystawę 5 zł.

Półfinalistki Narodowego Konkursu Miss Polski w Dobrym Mieście

Urząd Miejski w Dobrym Mieście zaprasza na spotkanie z Półfinalistkami Narodowego Konkursu Miss Polski 2010, które odbędzie się 2 lipca 2010 r. w godz. 17.00-20.00 na ul. Warszawskiej w Dobrym Mieście.

Kandydatki do Dobrego Miasta przyjadą wcześnie rano i po wizycie w Urzędzie Miejskim odwiedzą między innymi Krytą Pływalnię „NA FALI” i Bazylikę Mniejszą pw. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych. Punktem kulminacyjnym dnia będzie pokaz mody, który odbędzie się o godzinie 18.00 na częściowo zamkniętej dla ruchu samochodowego ul. Warszawskiej w Dobrym Mieście.

Organizator przygotował dla mieszkańców i gości kilka niespodzianek!

Zmagania małych pływaków – FALOWIADA 2010

Mija już kolejny rok naszej działalności, każdego dnia razem bawimy się i wypoczywamy . Być może na naszym basenie nauczyłeś/łaś się pływać Ty lub ktoś z Twojej rodziny? To całkiem możliwe!

W niedzielę 25-04-2010 o godzinie 10:00 organizujemy zawody pływackie dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych, które nauczyły się pływać dzięki naszym instruktorom pływania oraz nauczycielom

Motocykliści w natarciu...Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motocykli na piknik miejsko-parafialny, który odbędzie się 20.06.2009r. na boisku szkolnym przed basenem „NA FALI”. Gościnnie wystąpi profesjonalna grupa „WheelieHolix”, która pokaże co tak naprawdę można zrobić z motorem.

Jeżeli masz motor, chcesz zaprezentować mieszkańcom swoje umiejętności, opowiedzieć o swojej pasji– ZAPRASZAMY na piknik. Udział w imprezie zapowiedziało już kilku Dobromieszczan…<br

LADY PANK juz za tydzień! Koncert na rozpoczęcie wakacji

19 czerwca 2009r
Miejsce: ul. Garnizonowa plac przy BASENIE (NA FALI)

Jako gwiazda wystąpi zespół „Lady Pank”

oraz: VIDEO, TRANSSEXDISCO

Lady Pank – polski zespół rockowy założony w 1981 roku w Warszawie przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka.

Zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki

FERIE 2009   BASEN NA FALI

Zaprasza dzieci i młodzież (szkół podstawowych, gimnazjum, średnich) od 2.02.09r. do 13.02.09r. (prócz sobót i niedziel) w godz. 8:00 – 9:00, 9:00- 10:00, 10:00-11:00

WSTĘP BEZPŁATNY
za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej

MIEJSKA HALA SPORTOWA ul. Łużycka

Zaprasza grupy zorganizowane na bezpłatne korzystanie z sali w godz. 8:00-14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu tel. 089 616-26-09)

100 000 klientów skorzystało z usług  Dnia 12.12.2008r., po 244 dniach od otwarcia Pływalni powitaliśmy 100-tysięcznego klienta. Został nim mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego – Pan Atur.

Zaskoczonemu Panu wręczono okolicznościowe pamiątki wraz z jubileuszowym karnetem na 200zł uprawniającego do korzystania z atrakcji naszego Basenu.

Źródło: dobremiasto.com.pl

Gmina, która nie boi się wydawać unijnych pieniędzyNie trzeba się bać funduszy unijnych – do takiego wniosku doszły władze Dobrego Miasta. Za dotychczasowe inwestycje dostają ostatnio wyróżnienia w województwie i kraju. Ale teraz czas na nowe prace. Tym razem będzie to remont drogi do Kabikiejm Dolnych i budowa ulic na osiedlu Przysiółek.

Gmina Dobre Miasto ostatnio zbiera laury za wykorzystanie funduszy unijnych. W ubiegłym tygodniu Stanisław Trzaskowski, burmistrz Dobrego Miasta był gościem marszałka. Obok

Do basenu nie dopłacamy !!! Z dobromiejskiego basenu „Na Fali” funkcjonującego od 5 miesięcy skorzystało niemal 53 tys. osób. W tym czasie wpływy ze sprzedaży biletów oraz wynajmu pomieszczeń wyniosły łącznie ok. 525.000 zł, z czego 30.000 zł stanowiły środki z budżetu Gminy, przeznaczone na zajęcia dla uczniów naszych szkół.

Koszty utrzymania obiektu w tym okresie to ok. 490 000 zł.

Jak więc wynika

Program  I Dni Młodzieży - Dobre Miasto 200821 sierpnia 2008 (czwartek):

    10:00 – Oficjalne rozpoczęcie Dni Młodzieży
       Plac przed Urzędem Miejskim ul. Warszawska

    11:00 – Indywidualne Zawody Pływackie
       Basen "Na Fali" ul. Garnizonowa 18

    13:00 – Zawody

Metal blow Fest

Dnia 24 sierpnia 2008 roku w Dobrym Mieście odbędzie się koncert mający na celu promocję kapel metalowych! Impreza „open air”. Serdecznie zapraszamy na miażdżące uszy dźwięki. Pokażmy ludziom, że metal jest wartościowym rodzajem sztuki!Nie nastawiamy się na jakikolwiek zarobek,

dobremiasto.org - liderem    Portal internetowy Gazety Rzeczpospolita ( www.rp.pl) zamieszczając informacje o imprezach kulturalnych w Województwie Warmińsko-Mazurskim, informuje o XVII Międzynarodowych Spotkaniach Rodzin Muzykujących, które odbędą się w Dobrym Mieście w dniach 1-3 sierpnia 2008r. i podaje link do naszej strony internetowej . Wybranie naszej strony wydaje się być uzasadnione, gdyż jest ona liderem pod względem liczby

W wakacje taniej     Od 1 lipca do 31 sierpnia nowe, niższe ceny bilety wstępu na basen „Na Fali” w Dobrym Mieście.


Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00

weekendy i święta w godz. 8.00-14.00


cena biletu wynosić będzie 5zł/godzinę.


Szczególy na www.basen.dobremiasto.com.pl i pod numerem telefonu (089) 61-51-303

Źródło: własne

Burmistrz wskoczył do wody w garniturzeStanisław Trzaskowski, burmistrz Dobrego Miasta, postanowił urozmaicić uroczystość związaną z otwarciem basenu. Ku uciesze zgromadzonych gości, wskoczył do basenu. Tak jak stał, w garniturze. Nawet nie zdjął marynarki.

– Słyszałem, że taka jest tradycja. I że każdy tak robi – mówi burmistrz Trzaskowski. – Więc nie miałem wyjścia. Nie chciałem się wyłamywać.

Stanisław Trzaskowski dodał tylko, że trudno pływać w ubraniu, bo od razu

Pływalnia, jakiej Olsztyn może pozazdrościćJuż od 19 kwietnia miłośnicy pływania będą mogli korzystać z nowego basenu w Dobrym Mieście. Właśnie dobiegła końca największa od kilkunastu lat inwestycja. Budowa kosztowała siedemnaście milionów złotych.

Basen o długości 25 metrów, jacuzzi, sauny, gabinety masażu. Taki obiekt powstał w Dobrym Mieście. Od przyszłej soboty mieszkańcy Dobrego Miasta będą mogli z nowego kompleksu rekreacyjnego. Zapewne obiekt będą odwiedzać także

Zachęcamy do wyrażnia swojego zdania na temat oferty krytej pływalni w Dobrym Mieście. Mieszkańcy naszego miasta moga to uczynic za pomoca ankiety, która jest dostępna na stronie Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście www.dobremiasto.com.pl

Źródło: dobremiasto.com.pl

Pracownika trzeba szukać ze świecą  Przedsiębiorcy z Dobrego Miasta, podobnie jak ich koledzy z Olsztyna, mają problem ze skompletowaniem załogi. – Od miesięcy szukam piekarza i cukiernika. W urzędzie zarejestrowanych jest kilkunastu fachowców, ale pracować nie chcą – mówi Alicja Siteń, właścicielka piekarni.

– Wielu właścicieli firm skarży się na problemy ze znalezieniem pracowników – mówi Stanisław Trzaskowski, burmistrz Dobrego Miasta. – Takiej sytuacji w gminie jeszcze nie było. Tylko się

Glotowo: Jesteśmy mieszkańcami drugiej kategorii?Pijemy przegotowaną deszczówkę i wodę ze stawu – Iwona Olszewska z kolonii wsi Glotowo pokazuje szklankę wypełnioną żółtą cieczą. – Burmistrz Dobrego Miasta, prawie dwa lata temu obiecał, że w 2007 roku doprowadzi do naszych gospodarstw bieżącą wodę. Na obietnicach się skończyło.

Jan Selmanowicz z kolonii wsi Glotowo to wyjątkowo zaradny gospodarz. Studnia przy jego domu przez prawie połowę roku jest sucha, dlatego zbudował urządzenie do zbierania deszczówki.

Dobre Miasto: Ruszyła budowa basenW piątek trzynastego ruszyła budowa krytej pływalni w Dobrym Mieście. – Mamy nadzieję, że ta pechowa data nie wpłynie na przebieg prac – śmieje się Magdalena Iwanek z Urzędu Miasta. – Zakończenie budowy wypada na 8 kwietnia, czyli Dzień Kobiet. To pewnie zrównoważy pechową trzynastkę.

– To będzie największa atrakcja turystyczna miasta. Ściągnie do nas ludzi z całego regionu – mówi mężczyzna, którego spotkaliśmy przy ul. Warszawskiej w Dobrym Mieście.