Dobromiejski POL-MOT Warfama pokonał Mrągowię Mrągowo w półfinale Pucharu Polski 1-0. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach strzelił… Mariusz Kaczerski!

Początek spotkania na pewno nie zapowiadał się ciekawie dla drużyny z Dobrego Miasta. Podopieczni Andrzeja Biedrzyckiego ciągle atakowali.. a wymarzoną sytuację do strzelenia bramki, była okazja sam na sam z bramkarzem, niewykorzystana przez zawodnika z Mrągowa w 1 minucie meczu.

Po 30 minutach gry, zespół Rafała Szweda obudził się, zaczynając stwarzać coraz większe zagrożenie w polu karnym Mrągowi. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Po przerwie to DKS narzucił swój styl gry. Zawodnicy Mrągowa nie zagrozili ani razu dobrze spisującego się dzisiaj szczególnie w pierwszej połowie Jarosława Boryczko. W 91 minucie meczu po zamieszaniu w polu karnym gości do piłki doszedł Mariusz Kaczerski, który mocnym strzałem z kilku metrów pokonał „wreszcie” bramkarza gości. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania! Kaczerski po raz kolejny daje zwycięstwo w WMPP!

Po meczu wiele do gadania miał trener gości, który za wszelką cenę chciał powiedzieć sędziom, że bramki nie powinno być. W taki więc sposób DKS, po dobrej grze awansuje do wielkiego finału WMPP, gdzie zmierzymy się z Huraganem Morąg!!! Brawo panowie!!!

W drugim półfinałowym pojedynku Barkas Tolkmicko przegrał na własnym boisku z Huraganem Morąg 3:0.

1. dks (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 21.05.2011 O godzinie: 18 : 21

ale chyba ktos robił zdjecia z serwisu dobre miasto.info na meczu widzialem?

2. kwas chlebowy (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 20.05.2011 O godzinie: 12 : 16

Szkoda, że awansować o klasę wyżej się nie uda

3. Kibic (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 20.05.2011 O godzinie: 8 : 31

jak wygraja to i moze zaszaleja w jokerze a co nie wolno im?

4. all ka i da (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 19.05.2011 O godzinie: 23 : 38

1.22 minuta dwadziescia dwa slychac strzaly

5. vvv (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 19.05.2011 O godzinie: 23 : 30

No i Dks teraz bedzie szalał w jokerze %%%

6. dks (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 19.05.2011 O godzinie: 16 : 44

będzie galeria od was?

7. Andrzej (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 19.05.2011 O godzinie: 14 : 07

Dobry mecz Polmot Warfamy. Gratulacje i powodzenia w finale z Huraganem Kaczkan Morąg w Ełku