POL-MOT | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


POL-MOT Warfama sponsorem DKSu.

POL-MOT Warfama będzie nowym sponsorem strategicznym DKS Dobre Miasto. Taką informację przekazał nam trener Rafał Szwed. Nazwa firmy sponsora zostanie wciągnięta do nazwy zespołu, występującego w lidze okręgowej.

POL-MOT Warfama S.A. głównym sponsorem siatkarzy AZS UWM Olsztyn

W dniu 29 czerwca 2010 przedstawiciele POL-MOT Warfama S.A. podpisali umowę sponsoringu klubu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. Na mocy podpisanej umowy POL-MOT Warfama S.A. zostanie głównym sponsorem klubu od 1 sierpnia 2010r. do 31 lipca 2011r.

Dobre Miasto napędza ChinyDobromiejska fabryka Pol-Mot Warfama SA przymierza się do produkcji samochodów. Spółka uzyskała świadectwo homologacji na chiński samochód Grand Tiger (wielki tygrys).

Pol-Mot Warfama jest pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie zakładem, któremu udało się uzyskać homologację na samochód pochodzący z Chin.

Ministerstwo Infrastruktury wydało homologację na auto marki ZXAUTO o nazwie handlowej Grand Tiger. Jest to samochód typu pickup

Warfama chce kupić fabrykę ciągników w SerbiiPol-Mot Warfama z Dobrego Miasta chce kupić zakład w Belgradzie w Serbii – jedną z największych fabryk ciągników na Bałkanach. Jest jednym z trzech inwestorów zainteresowanych przejęciem państwowego jeszcze zakładu. Przetarg odbędzie się w pierwszym kwartale tego roku.

– Od wielu lat badaliśmy bałkański rynek – mówi Grzegorz Bartosik, prezes Warfamy. – Sprzedajemy tam już nasze maszyny, które produkujemy w Polsce. Udział rolnictwa w produkcji krajowej jest

Warfama znalazła inwestora Dobromiejska Warfama podpisała wstępne porozumienie
z potencjalnym inwestorem strategicznym. Inwestor ten umożliwi spółce pozyskanie znaczących środków finansowych, umożliwiających przyspieszenie rozwoju.

Pierwszym efektem podpisania listu intencyjnego z inwestorem będzie rozpoczęcie szczegółowego badania spółki. Proces ten winien zakończyć się w ciągu 6 tygodni. Na podstawie wyników badania podjęta zostanie formalna decyzja o przeprowadzeniu transakcji<br

Strajk w Warfamie - Rozmowy przełożoneNie doszło do planowanych na wczoraj rozmów między zarządem spółki Pol-Mot Warfama a protestującymi związkami zawodowymi. Spotkanie przełożono na piątek.

– Propozycja zmiany terminu wyszła od związków zawodowych – informuje prezes doboromiejskiej spółki Zbigniew Prus. – Jesteśmy elastyczni, więc się dostosowaliśmy do życzenia drugiej strony.

Przypomnijmy, że od trzech tygodni na bramie wjazdowej do Warfamy wiszą flagi protestacyjne.

Pol-Mot Warfama wyróżnionaFoton Polmot 824 – tak nazywa się chiński ciągnik, który powstaje w dobromiejskiej fabryce Pol-Mot Warfama.
Zakład zmontował pierwszą serię traktorów, na których wspólną produkcję polski Pol-Mot Holding zawarł umowę z chińską grupą przemysłową Foton.

Podczas XII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej
AGROTECH, 10-12 III 2006 , które odbyły sie w Kielcach.

Złote Medale Targów Kielce:
– POLMOT WARFAMA S.A.
za

Pol-Mot Warfama w Pekinie. „Umowę i kontrakt na wspólną produkcję traktorów w Polsce podpisała w Pekinie polska firma Polmot-Warfama i chińska grupa Foton. Ciągniki mają być sprzedawane na rynkach europejskich.”

źródło: PAP

Telewizja „Trwam” informuje, że wartość kontraktu to 12 mln dolarów.