Kolejne ciało w Łynie

W Dobrym Mieście z rzeki Łyny wyłowiono ciało około 50-letniego mężczyzny. Na miejscu pracuje prokurator i ekipa dochodzeniowa. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny i wszystkich okoliczności zdarzenia – informuje st.sierż. Krzysztof Wasyńczuk z komendy miejskiej w Olsztynie.

W okolicy godziny 16.40 na ulicy Wojska Polskiego w Dobrym Mieście przechodzień zauważył zaplątane w gałęzie ciało około 50-letniego mężczyzny.

Na miejscu od kilku godzin pracuje prokurator i ekipa dochodzeniowa ustalająca wszystkie okoliczności zdarzenia. O 21 nadal nie było wiadomo, kim jest mężczyzna.

źródło: dobremiasto.wm.pl 1. Szeryf (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 2.07.2012 O godzinie: 11 : 33

  z portal.wm.pl: „Znaleziony mężczyzna to 62-letni Jan C. z Dobrego Miasta – informuje st.sierż. Krzysztof Wasyńczuk z komendy miejskiej w Olsztynie. W okolicy godziny 16.40 na ulicy Wojska Polskiego w Dobrym Mieście przechodzień zauważył zaplątane w gałęzie ciało około 60-letniego mężczyzny. W czwartek na miejscu, przez kilka godzin, pracował prokurator oraz ekipa dochodzeniowa ustalająca wszystkie okoliczności zdarzenia. O 21 nadal nie było wiadomo, kim jest mężczyzna. W piątek udało się potwierdzić tożsamość mężczyzny. To 62-letni Jan C. z Dobrego Miasta. – Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek. Rodzina nie zgłosiła jego zaginięcia W piątek odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, która pomoże ustalić okoliczności śmierci.”

 2. Ciszej nad tą trumną (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 1.07.2012 O godzinie: 11 : 09

  Gazeta Olsztyńska zablokowała komentarze, kiedy ludzie pojechali – i słusznie – po „elicie” dobromiejskiej, wyśmiewając, jak to umiejętnie pokazała Gesslerowa, buractwo tej zwarzonej śmietanki i jej parcie na szkło. Gazeta Olsztyńska pozwala, żeby widniały denne i obraźliwe komentarze na temat śmierci jakiegoś biedaka. To jest obiektywizm. To jest wolność słowa. 😉
  Dziękuję Wam, prostym i zwykłym ludziom, oraz Moderatorom z Dobrego Miasta, że tutaj uszanowaliście śmierć człowieka.

  • Podatnik (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 1.07.2012 O godzinie: 12 : 56

   Doszły mnie słuchy, że na sesji cały czas są jakieś zamieszki. Niestety dostępu do kablówki tam gdzie mieszkam nie mam, więc wiem co się dzieje z komentarzy innych i plotek.


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!