Wyniki VII Kolejki DLPS Wyniki VII Kolejki

43. Oldboy’ s – Liceum Ogólnokształcące D.M. 2:3 (26-28; 25-21; 25-10; 21-25; 10-15)
Mecz bardzo wyrównany. Od pierwszego seta było widać że obie druzyny są skoncentrowane i chcą wygrać. Co prawda Oldboye grały w piątke ale i tak świetnie sobie radziły. Pierwszy set jak widać po wyniku był bardzo zacięty. Gra toczyła się praktycznie punkt za punkt z malutkimi wyjątkami. W końcówce lepsi okazali sie gracze LO i to oni wygrali tą partię. Drugia i trzeczia partia to najpierw dobra gra, a poźniej wręcz popis gry Oldboi. Set wygrany bez walki do 10. Jednak LO nie złozyło jeszcze broni i kolejna partia padła ich łupem. W tie-breaku widać było znaczące zmęczenie Oldboyów co spowodowane było grą w piątke. I dlatego nie kończyli oni ataków a LO spokojnie punktowało i ostatecznie wygrało tego seta i cały mecz.

44. Zespół Szkół Zawodowych – Warmia 0-3 (09-25; 16-25; 16-25)
Mecz drużyn które nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. Faworytem była raczej Warmia która miała już wcześniej wygranego jednego seta. I tak faktycznie było. Pierwszy set to spokojna gra Warmii która wykorzystywała niezdecydowanie i brak ogrania zawodników ZSZ. Dlatego takie wysokie zwycięstwo. W drugiej i trzeciej parti ZSZ troszkę poprawiło elementy obrony i odbioru co zaowocowało zdobyciem 16 punktów w tych partiach.

45. – Gimnazjum Niepubliczne 3:0 (25-18; 25-09; 25-15)

46. Lidzbark Warmiński – LZS Haspol Świątki 3:0 (25-17; 25-14; 25-15)

47. Auto Serwis ZUW – Orły 3:0 (25-22; 25-19; 25-20)
48. – Team Cresowia Górowo Ił. 0:3 (18-25; 19-25; 19-25)
49. Szwagr but – Osiedle 1:3 (23-25; 25-20; 23-25; 19-25)

Relacje: Brejver

1. Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Zrób to pierwszy!