DLPS | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta

Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:

Ruszyła I edycja DLPS kobietW listopadzie ruszyła I edycja DLPS w wydaniu kobiet.

Łącznie zgłosiło się 7 zespołów: Star Volej, MKS I, MKS II, Superior, Fajbasz, Gimnazjum Niepubliczne oraz 1 drużyna spoza Dobrego Miasta PZZ Orneta. Mecze odbywają się w Miejskiej Hali Sportowej na ul. Łużyckiej w czwartki i piątki, a rozpoczynają się o godz. 16.30

I kolejka DLPS 06/07   Grupa I:
Oldboy’s-EFCE Camanja 0:3 (20:25 22:25 20:25)
MKS Junior-PRIB Olsztyn 3:0 (27:25 26:24 25:20)
Team Cresovia Górowo Iławeckie-Szwagr But (25:19 25:23 23:25 25:14)
Lidzbark Warmiński-Auto Serwis 3:1 (20:25 25:20 25:21 25:22)
Grupa II:
MKS Młodzik-Amator 0:3 (16:25 17:25 18:25)
Osiedle-ZSZ II 3:0 (25:18 25:21 25:13)
Gimnazjum Niepubliczne-Orły 3:2 (24:26 28:26 20:25 25:21 15:10)
ZSZ I-Warmia 0:3 (15:25 20:25 18:25)

Zakończenie XII edycji DLPS

13 Maja o godzinie 17 rozpocznie się ostatni mecz w XII edycji DLPS. Team Cresovia Górowo Iławieckie mierzy się z Osiedlem. Mecz przesądzi o tym, kto zdobędzie 3 miejsce w pierwszej grupie. O 3 miejsce walczą drużyny Osiedla oraz PRIB’u Olsztyn. Jeżeli Osiedle wygra bez straty seta zdobędzie 3 miejsce, inny układ przekreśla marzenia o 3 miejscu. Po meczu odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów. Następnie wszystkie drużyny są zaproszone na poczęstunek.

Wyniki I Kolejki II Rundy XII edycji DLPS

Gimnazjum Niepubliczne : Zespół Szkół Zawodowych 3:1 (14:25 25:21 25:15 25:21)
LO Dobre Miasto :
LZS Haspol Świątki 3:2 (19:25 25:27 25:16 25:19 16:14)
Lidzbark Warmiński
: Szwagr

Terminarz II rundy XII edycji DLPS   Dostępny jest już terminarz II rundy XII edycji DLPS do pobrania tutaj:
Terminarz Runda II

XI Kolejka I rundy XII edycji DLPS   71. Warmia – LZS Haspol Świątki przełożony
72. Orły – Liceum Ogólnokształcące D.M. 3:0 (29-27; 29-27; 25-1;
73. Oldboy’ s – MKS Dobre Miasto 0:3 (17-25; 21-25; 17-21)
74. Lidzbark Warmiński – Szwagr but 3:2 (25-19; 25-22; 22-25; 24-26; 15-09)
75. PRIB Olsztyn – Gimnazjum Niepubliczne 3:0 (25-23; 25-10; 25-12)
76. Zespół Szkół Zawodowych – Team Cresowia Górowo Ił. przełozony
77. Auto Serwis ZUW – Osiedle

Wyniki VIII kolejki DLPS 50. Gimnazjum Niepubliczne – Warmia 1:3 (23-25; 25-14; 22-25; 19-25) 51. Orły – Zespół Szkół Zawodowych przełożony 52. Team Cresowia Górowo Ił. – Lidzbark Warmiński przełożony 53. MKS Dobre Miasto – Szwagr but 1:3 (25-19; 19-25; 17-25; 24-26) 54. Liceum Ogólnokształcące D.M. – Auto Serwis ZUW 0:3 (12-25; 07-25; 11-25) 55. LZS Haspol Świątki – Oldboy’ s przełożony 56. Osiedle – PRIB Olsztyn 3:2 (25-15; 22-25; 25-22; 24-26; 15-11)

Wyniki VII Kolejki DLPS Wyniki VII Kolejki DLPS

43. Oldboy’ s – Liceum Ogólnokształcące D.M. 2:3 (26-28; 25-21; 25-10; 21-25; 10-15)
Mecz bardzo wyrównany. Od pierwszego seta było widać że obie druzyny są skoncentrowane i chcą wygrać. Co prawda Oldboye grały w piątke ale i tak świetnie sobie radziły. Pierwszy set jak widać po wyniku był bardzo zacięty. Gra toczyła się praktycznie punkt za punkt z malutkimi wyjątkami. W końcówce lepsi okazali sie gracze LO i to oni