Janusz Korwin Mikke w Olsztynie

Spotkanie z JKM odbędzie się 26 maja 2011 roku o godzinie 18.30 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UW-M, Aula Błękitna, ul. B. Dybowskiego 11.

Janusz Korwin Mikke cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników naszego serwisu (II miejsce w sondzie przed wyborami prezydenckimi) oraz dużym poparciem w Internecie.

Polityk twierdzi, że państwo powinno zajmować się kluczowymi sprawami dla swojego istnienia takimi jak policja, wojsko, sądownictwo, rząd oraz  jak najmniej rozwinięta administracja. Budżet takiego państwa jest uchwalany bez deficytu, w przeciwieństwie do rzeczywistości obecnej, gdzie każdy rodzący Polak rodzi się z ponad 20.000 długiem zaciągniętym przez miłościwie nam rządzących.

JKM mówi o konieczności obniżenia podatków (rozumie, że ludzie mając pieniądze będą je wydawali na dobra, dzięki czemu gospodarka będzie się rozwijać) czy zrzuceniu przymusowych ubezpieczeń społecznych.

Profesor Krzysztof Rybiński (nauki ekonomiczne, były wiceprezes NBP) o JKM:

– „Żeby je [postulaty JKM] zrealizować Polska musiałaby wystąpić z Unii Europejskiej. Postulaty JKM to kwintesencja kapitalizmu, jeszcze nikt nie wymyślił lepszego systemu gospodarczego. Bez szans do przeprowadzenia w socjalnej Europie. Jak już opadłby kurz po szoku, to Polska rozwijałaby się w tempie 10% rocznie”

Informujemy o tym wydarzeniu, ponieważ Janusz Korwin Mikke ze względu na swoje konserwatywno-liberalne poglądy nie istnieje w mass mediach zdominowanych tematycznie przez udawane wojenki partyjne i inne tematy zastępcze. 1. czk (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 27.05.2011 O godzinie: 10 : 21

  Ja również jestem pod wrażeniem, chociaż znałem jego idee dużo wcześniej. Pan Janusz swoim bystrym umysłem potrafi przekonać do swoich poglądów w mig! Mieliśmy też solidnych przedstawicieli Dobrego Miasta na sali, których pozdrawiam niniejszym!

 2. Kudłaty (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 26.05.2011 O godzinie: 22 : 45

  Właśnie wróciłem ze spotkanie z Panem Januszem. Doskonały człowiek-potrafi przekonać do nawet (z pozoru) najbardziej absurdalnych rzeczy np. ze celem powinno być zmniejszanie miejsc pracy a nie zwiększanie. I potrafi to racjonalnie wytłumaczyć. Zrzućmy kajdany z naszych umysłów i sami analizujmy rzeczywistość nie biorąc a priori prawd powtarzanych przez wszystkich dookoła. Pozdro dla samodzielnie myślących

 3. Tolkien (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 18.05.2011 O godzinie: 21 : 55

  Midian – chyba sobie jaja robisz?

 4. Midian (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 18.05.2011 O godzinie: 16 : 50

  Gdyby możliwe było głosowanie przez internet ten człowiek był by teraz prezydentem, szkoda, że tak mało młodych chodzi na wybory. Zawsze możemy zagłosować jeszcze na UPR w najbliższych wyborach 🙂

  Pozdrawiam


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!