IV Runda Pucharu Polski 3D w Dobrym Mieście

11 sierpnia na terenie wokół Leśniczówki Chmury nad Jeziorem Limajno, rozegrano IV Rundę Pucharu Polski 3D. Organizatorem zawodów był klub z Dobrego Miasta przy udziale Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście oraz Nadleśnictwa Kudypy.


Regułą zawodów jest oddanie celnych strzałów z łuku do naturalnej wielkości makiet zwierząt leśnych w odpowiednio punktowane strefy. Organizatorzy tej rundy dobrze wykorzystali naturalne ukształtowanie terenu do uatrakcyjnienia trasy zawodów. Tak więc były cele ustawiane pod słońce , w cieniu, strzelano z góry w dół i z dołu do góry, w warunkach trudnych do prawidłowego oszacowania odległości do celu.
Mieliśmy zaszczyt gościć zawodników z praktycznie z całej Polski, wielu z nich deklarowało ponowne odwiedziny w celach turystycznych. Jeszcze przed zakończeniem zawodów na uczestników i osoby towarzyszące czekał ciepły posiłek.
Były to kolejne zawody łucznicze w naszym regionie i , jak zapewniają organizatorzy, na pewno nie ostatnie o których państwu relację.Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji imprezy dla Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście, Nadleśnictwu Kudypy oraz firmie Indykpol za przygotowanie promocyjnej degustacji.
Wyniki zawodów: http://www.forumlucznicze.pl/upload/Adam/3D_2012/IV_r_pp_hdh_iaa_dobre_miasto_2012.pdf  1. Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Zrób to pierwszy!0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!