DKS remisujeGranica Kętrzyn – Dobre Miasto 1:1 (0:1)

0:1 – Małaszuk (37), 1:1 – Skórka (58); sędziował: Brzeziński (Elbląg)

Granica podniosła się się po laniu, jakie przed tygodniem sprawił jej Jeziorak. W pierwszej połowie meczu z DKS-em gospodarze mieli jednak problemy z przebiciem się przez nastawionych defensywnie gości. Ta taktyka święciła triumf, mało tego, zespół z Dobrego Miasta do przerwy prowadził po pięknej bramce Małyszuka (na zdjęciu), który przymierzył w samo okienko. W drugiej połowie Granica uzyskała przewagę, ale udokumentowała ją tylko jednym golem.

Źródło: wm.pl

1. k.c (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 19.08.2006 O godzinie: 9 : 41

gratulacje dla naszych chłopaków jestescie wielcy aby tak dalej

2. AMIHoO (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 16.08.2006 O godzinie: 11 : 46

To zdjecie z naszego archiwum…

3. tajfun (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 15.08.2006 O godzinie: 18 : 45