Zespół Z Dobrego Miasta | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta

Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:

DKS w ćwiercfinale po dogrywce.Mrągowia Mrągowo to kolejna drużyna z III ligi, która odpadła z WPP. Po dogrywce podopieczni Andrzeja Biedrzyckiego ( były trener DKS – na zdjęciu ) przegrali 0:2 w Dobrym Mieście.

Po 90 minutach był bezbramkowy remis, ale w dogrywce podopieczni Waldemara Wolskiego strzelili dwa gole. A konkretnie jednego, bo drugi padł po niefortunnej interwencji bramkarza gości, który trafił piłką w swego obrońcę i ta wpadła do siatki. — Zespół z Dobrego Miasta zostawił

DKS remisujeGranica Kętrzyn – DKS Dobre Miasto 1:1 (0:1)

0:1 – Małaszuk (37), 1:1 – Skórka (58); sędziował: Brzeziński (Elbląg)

Granica podniosła się się po laniu, jakie przed tygodniem sprawił jej Jeziorak. W pierwszej połowie meczu z DKS-em gospodarze mieli jednak problemy z przebiciem się przez nastawionych defensywnie gości. Ta taktyka święciła triumf, mało tego, zespół z Dobrego Miasta do przerwy prowadził po pięknej bramce Małyszuka (na zdjęciu),