Drugiego marca odbędzie się podniosłe nadanie imienia Przemysława Gintrowskiego auli Zespołu Szkół w Dobrym Mieście. Uroczystość połączona będzie z odsłonięciem pamiątkowej tablicy.  Matczuk

pod tytułem „Drzewo i gwiazda”, połączony z uroczystym nadaniem imienia Przemysława Gintrowskiego naszej auli, odbędzie się 2. marca o godzinie 17.Udało nam się pozyskać przychylność pana Jacka Pechmana (współpracownika i przyjaciela zmarłego twórcy), udało nam się także uzyskać wstępną zgodę pani Agnieszki Gintrowskiej, która odsłoni pamiątkową tablicę. Wreszcie zdobyliśmy obietnicę recitalu pana Piotra Kajetana Matczuka, który w sposób porywający wykonuje piosenki śpiewane niegdyś przez Przemysława Gintrowskiego.

 

 

Oprócz Piotra Kajetana Matczuka wystąpią uczniowie Zespołu Szkół w Dobrym Mieście.Uzupełnieniem będzie prezentacja dotycząca życiorysu, poglądów i twórczości muzyka oraz wystawa pamiątek po Przemysławie Gintrowskim. 1. phb (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 14.02.2013 O godzinie: 17 : 16

  A ja zapraszam na pokaz ZNAK I GWIAZDA na stronie dobremiasto.com.pl. I pytanie konkursowe – której to dobromiejskiej gwiazdy gminnej polityki nie dotyczy nie tylko prawo ale nawet elementarna przyzwoitość?

  • marcin (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 15.02.2013 O godzinie: 12 : 16

   Weź Ty się człowieku ogarnij…. co ma wspólnego ten koncert i ta uroczystość z naszymi a w zasadzie z waszymi lokalnymi wojenkami politycznymi???? jak taki ,,twardziel” z Ciebie to przyjdź na sesję Rady Miasta i tam pokrzycz…

   • arek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 16.02.2013 O godzinie: 18 : 59

    Spoko Marcin na podanej stronce nie ma żadnej wojenki. Dla tych wiadomości wspólne jest to że z jednej strony koncert organizują nauczyciele z uczniami z drugiej strony nauczyciel bezmyślnie parkuje samochód na miejscu dla niepełnosprawnych. Nauczyciele ale jakże różni.

    • marcin (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 17.02.2013 O godzinie: 15 : 28

     Ok 😀 ale po co pisze ,,gwiazda gminnej polityki”???

     • arek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 17.02.2013 O godzinie: 17 : 11

      To proste. Jak podaje facebook samochód należy do radnego Jarosława K. który pozuje na gwiazdę nie tylko gminnej polityki. Ale pozować a być to dwa odległe o lata swietlne pojęcia. A swoją drogą nie jest to odosobniony przypadek takiego zachowania tego pana. Wstyd, po prostu wstyd i żenada.

      • marcin (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 18.02.2013 O godzinie: 11 : 28

       Ok zgadzam sie z Twoim toiem myślenia, ale nie zmienia to faktu że nie ma to nic wspólnego z tematem tego artykułu o koncercie- chodziło mi o to że praktycznie przy każdym artykule na tej tutaj stronie w komentarzach zawsze znajdzie sie jakliś pajac, który wrzuci tekst o lekkim, tudziez mocniejszym zabarwieniu politycznym. A to mnie drażni, bo jest czas żeby o tym podyskutowac gdzie indziej, a przez takie jałowe dyskusje pogłębia sie podział w mieście. Skupmy sie lepiej na uroczystości nadania imienia i występie zaproszonej gwiazdy, a polityke zostawmy politykom 😀

       • Anonim (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 21.02.2013 O godzinie: 22 : 25

        Zadziwia mnie to uporczywe doszukiwanie się polityki w

       • or-ka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 21.02.2013 O godzinie: 22 : 32

        Zadziwia mnie to uporczywe doszukiwanie się polityki w tych komentach. Zwykle chamstwo nie jest chyba polityką? Bo jak inaczej nazwać bezmyslne parkowanie przez zdrowego (?) „nauczyciela” samochodu w miejscu dla niepełnosprawnych? Ani arek a tym bardziej marcin nie zauwazyli ironi zawartej w komencie phb. I to wszystko. I prawdą jest że są nauczyciele i „nauczyciele”.

 2. kaha (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 13.02.2013 O godzinie: 15 : 11

  aaaaaaaaaale wymyślili z tym patronem…TRZEBA BYŁO PRZYSTAĆ NA POMYSŁ PANA ZAKRZESIA I WZIĄĆ ZA PATRONA RYŚKA RIEDLA 🙂 A NIE TAM….

 3. Helenka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 10.02.2013 O godzinie: 18 : 45

  Co oni tam knują z tym koncertem? Bilety bedom sorzedawać czy jak?

 4. Anton (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 8.02.2013 O godzinie: 17 : 57

  Huuuuuura!


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!