Ruszkul | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Ruszkul niepewny... Amica testuje piłkarza Orląt Reszel

Kolejny piłkarz z Warmii i Mazur został zaproszony na testy do jednego z klubów piłkarskiej ekstraklasy – Piotr Ruszkul, napastnik Orląt Reszel, będzie do czwartku przebywał na testach w Amice Wronki

Zawodnik z Reszla jest uważany za jednego z najlepszych napastników w regionie Warmii i Mazur. W ubiegłym sezonie z dorobkiem 26 bramek został królem strzelców w czwartej lidze. Obecnie, po rundzie jesiennej wojewódzkich

IV liga podsumowanie, Ruszkul na 100% w DKS  PKS Olimpia Elbląg po rundzie jesiennej prowadzi w tabeli warmińsko-mazurskiej grupy IV ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Biangi są jedną z trzech drużyn w Polsce, obok GKS Katowice i Orląt Radzyń Podlaski, które nie przegrały jesienią meczu w czwartoligowych rozgrywkach. – Naszą siłą był wyrównany zespół, w którym tak na dobrą sprawę jest tylko trzech piłkarzy pamiętających występy w III lidze – przyznał Andrzej Bianga.

Runda jesienna zakończyła się podwójnym

Elbląg najlepszy na półmetku Drużyna PKS Olimpia Elbląg została mistrzem rundy jesiennej w IV lidze, ale tylko dwa punkty traci do niej DKS Dobre Miasto. W ostatniej kolejce pierwszej rundy znacznie zmalały szanse na awans OKS 1945 Olsztyn, który tylko zremisował w Bartoszycach.

Sokół Ostróda – DKS Dobre Miasto 0:1 (0:0)
0:1 – Chomej (62); sędziował: A. Wiśniewski (Olsztyn)
* Sokół: Strygun – Babalski, R. Śnieżawski (65 Bujnicki), P. Śnieżawski (78 Puka), Dąbrowski, Maj,

Piotr Ruszkul w DKS Dobre Miasto?? Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w rundzie wiosennej w barwach DKS może występować król strzelców IV ligi ubiegłego sezonu, zawodnik Orląt Reszel Piotr Ruszkul. (na zdjęciu)

W sezonie 2004/2005 został królem strzelców IV ligi z dorobkiem 26 bramek.

Po koniec czerwca piłkarz był na testach w pierwszoligowej Cracovi, jednak nie znalazł zatrudnienia w Krakowie i wrócił do Orląt.

W tym sezonie również należy do czołówki