Dobremiastock Festival | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Dobremiastock – fotoreportaż

Zapraszamy do zapoznania się z fotoreportażem z dobromiejskiego festiwalu – Dobremiastock.

Dobremiastock Festival 2011

…jeszcze więcej muzyki w Dobrym Mieście!

Słowiańscy południowi bracia nadciągają – DUBIOZA KOLEKTIV!

Ktoś kiedyś powiedział nam, że muzyka jest obrazem bicia serca artysty, który ją tworzy. Podobno, poprzez ten rytm, można przekazać drugiemu człowiekowi słowa i swoje myśli nie używając ust czy też posługując się innym językiem. Każdy zrozumie. Długo nie wierzyliśmy… do czasu gdy dotarła do nas nuta zespołu Dubioza Kolektiv! Bośniacka grupa nadająca prosto z Sarajewa miesza w sobie gorące reggae, mokry i tłusty dub z pieszczącym zmysły rockiem. Zespół powstał w 2003 roku – od tamtej pory swoją muzyką zaraził całe Bałkany, znaczną część Europy wschodniej i zachodniej.

Dziś mamy przyjemność poinformować Was, że zespół Dubioza Kolektiv zagra po raz drugi w Polsce! Gdzie? Ano w Dobrym Mieście podczas festiwalu Dobremiastock! 15 lipca będzie bardzo gorącym dniem!

Ruszyły eliminacje do OFMA

Ruszyły eliminacje do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej w ramach Dobremiastock Festival 2011.

Jeżeli macie zespół i chcecie zaprezentować się szerokiej publiczności, to koniecznie zgłoście się do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej, który odbędzie się w dniach 15-16 lipca 2011 roku w Dobrym Mieście.

Dajemy niepowtarzalną okazję do wybicia się na polskiej scenie muzycznej oraz wygrania wartościowych nagród.

Wejdź na www.dobremiastock.pl/ofma i dowiedz się więcej!

Dobremiastock Festival 2010 – przypomnienie

Przypomnienie upalnych wakacyjnych dni podczas Dobremiastock Festival 2010. Przez dwa dni na scenie zagrało jedenaście kapel z całej Polski, a do Dobrego Miasta przyjechało mnóstwo ludzi nastawionych na dobrą muzykę, zabawę i pozytywny klimat, czego w tych dniach w Dobrym Mieście z pewnością nie brakowało.

Kamil Bednarek z SGM – rastaman w kamaszach w „Mam Talent” TVN-u

Dobiegła nas ostatnio informacja o występie znanego dobromieszczanom Kamila Bednarka z grupy muzycznej Starguardmuffin w popularnym show TVN-u „Mam Talent”. „Rastaman w kamaszach” wykonał utwór Kurta Nilsena pod tytułem „I”, do którego podkład stworzył Szymon Chudy- gitarzysta Starguardmuffin. Kamil z łatwością przeszedł eliminacje i tym samym przeszedł do kolejnego etapu programu wśród zachwytów jury oraz obecnej publiczności.

Dobremiastock zdjęcia i video

W dniach 15-17 lipca odbył się Dobremiastock Festival.

Dobremiastock Festival to przedsięwzięcie organizowane przez dobromiejskie Stowarzyszenie Druga Strona Ognia. Jest to kontynuacja organizowanych w ubiegłych latach Dni Młodzieży, które stały się jednym z najważniejszych, wakacyjnych wydarzeń na Warmii i Mazurach.

Finaliści przeglądu muzycznego na Dobremiastock!

Po przesłuchaniu kilkudziesięciu zespołów i długich naradach, komisja kwalifikacyjna postanowiła, że w III Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Alternatywnej, który obędzie się w ramach Dobremiastock w dniach 16-17 lipca 2010 roku wezmą udział (kolejność przypadkowa):

Habakuk, EastWest Rockers, StarGuardMuffin, Enej, Transsexdisco na Dobremiastock!

Na tegorocznym Dobremiastock Festival wystąpią: Transsexdisco, Enej, StarGuardMuffin, EastWest Rockers, Habakuk oraz finaliści Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej.

Zapraszamy w dniach 15-17 lipca 2010 roku do Dobrego Miasta na dobrą zabawę w rytmach energetycznej i pozytywnej muzyki. Wstęp na wszystkie koncerty oraz imprezy towarzyszące Dobremiastock jest bezpłatny.

Więcej na www.dobremiastock.pl

“Wyłączność” Krzysztofa Szota na Dobremiastock!

Na tegorocznym przeglądzie filmowym, który odbędzie się w ramach Dobremiastock, będzie miała miejsce projekcja filmu pt. “Wyłączność” w reżyserii Krzysztofa Szota.

Obraz “Wyłączność” lubelskiego reżysera zagościł na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes. Został zakwalifikowany do przeglądu filmów krótkometrażowych Short Film Corner, który odbył się 12–22 maja.

Najświeższe wieści z przygotowań kolejnej odsłony dni młodzieży, czyli Dobremiastock Fest! Znamy już pierwszą gwiazdę tegorocznego festiwalu, a będzie nim znany szerokiej publice zespół EastWest Rockers.
Rockersi porwą w górę Dobre Miasto dokładnie 16 lipca.

Dobra wiadomość dla wszystkich czujących rytm gorącej muzyki, lubiących sport oraz zaciekawionych światem! Organizatorzy Dni Młodzieży pod szyldem Stowarzyszenia Druga Strona Ognia ogłaszają, że ruszyły z wielką pompą przygotowania do trzeciej edycji festiwalu. Powracamy z nową jakością, w nowej odsłonie – nadal z tym samym przesłaniem. Nie zabraknie czołowych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej, dużej dawki sportu i oczywiście – politykowania. Wszystkich chętnych do wsparcia