Województwo warmińsko-mazurskie jest jednym z uboższych regionów kraju, ale za to imprezy mamy najlepsze! Świadczą o tym wyniki rankingu serwisu corobimy.net.

Tegoroczny Dobremiastock zaplanowano na 19-21 lipca!
W dziesiątce najlepszych festiwali w Polsce znajdziemy, aż 4 imprezy z naszego regionu. To niepodważalny dowód, że dobra zabawa to nasza domena. Internauci głosowali na festiwale przez dwa miesiące. W sumie zagłosowało ponad 10 tysięcy osób.

Ranking 10 najlepszych festiwali w Polsce w 2011 roku:

1. Kortowiada
2. Przystanek Woodstock
3. Ursynalia Warsaw Student Festival
4. Dobremiastock Festival
5. Audioriver Festival
6. Ostrodareggaefestival
7. Open’er Festival
8. Sunrise Festival
9. Mayday Poland
10. Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko

O wyższości olsztyńskich juwenaliów dużo pisać nie trzeba. One po prostu są najlepsze w Polsce. Bawi się na nich kilkadziesiąt tysięcy osób. W rankingu pokonały m.in. Przystanek Woodstock i warszawskie Ursynalia.

Wysokie, czwarte miejsce, zajął Dobremiastock Festival. Jest to darmowa impreza, ale z wielkimi gwiazdami reggae. W Dobrym Mieście grali m.in. Vavamuffin, Bas Tajpan czy StarGuardMuffin.

Szóste miejsce należy się ostródzkiej imprezie reggae. Śmiało można stwierdzić, że Ostróda Reggae Festiwal jest największą tego typu imprezą w Polsce. Wyszło słońce, ruszyło reggae.

Źródło: orientacja.pl, Stowarzyszenie Druga Strona Ognia, youtube.com  1. czk (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 8.02.2012 O godzinie: 14 : 18

    gratulacje!


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!