XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

XXIII MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW – SZCZECINEK 13.10.2012

W dniu 13 października 2012 roku w Hali Widowiskowo Sportowej, przy ulicy Jasnej 4 w Szczecinku odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (18-21 lat) Karate Kyokushin. Organizatorem był Szczecinecki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Wojciecha Hurka, współorganizatorami byli: Urząd Miasta Szczecinek i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku.

W zawodach wzięło udział 118 zawodników z 37 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Dobromiejski klub reprezentowały trzy osoby Monika Pawlikowska , Andżelika Zyskowska , Marcin Jasiukiewicz . Wszyscy nasi zawodnicy znaleźli się w punktowanych „ósemkach „ najlepszy wynik zanotował sempai Marcin wywalczył brąz w kategorii – 75 kg full kontakt przegrywając jedynie z Wiktorem Bidasem z UKS BUSHI który zdobył złoto w tej kategorii . W klasyfikacji drużynowej Dobromiejscy karatecy zajęli 7 miejsce.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

1. Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Zrób to pierwszy!