Enej | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Dobremiastock Festival 2010 dobiegł już końca, więc nadszedł czas podsumowań.
Całe zamieszanie zaczęliśmy już w czwartek 15 lipca turniejem dzikich drużyn piłki nożnej. Zgłosiło się aż 16 ekip i po długich rozgrywkach zwycięzcą został zespół AC CYTRYNÓWKA, któremu serdecznie gratulujemy. Wieczorem impreza przeniosła się do Parku Przyjaciół Kultury, gdzie odbył się już tradycyjnie Przegląd Kina Niezależnego.

Już tylko dwa tygodnie i starujemy z najgłośniejszą i najbardziej pozytywną imprezą w regionie! 16 lipca zagrają: EastWest Rockes, StarGuardMuffin, Transsexdisco i finaliści III Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej, czyli Czaqu, The Blue Bus, Yoga Terror, The Lollipops, Back Off oraz H5N1. Następnego dnia na scenie zobaczymy zwycięzcę OFMA, Enej oraz Habakuk.

Wszystkim zainteresowanym organizator zapewnia pole namiotowe z dostępem do sanitariatów.

Habakuk, EastWest Rockers, StarGuardMuffin, Enej, Transsexdisco na Dobremiastock!

Na tegorocznym Dobremiastock Festival wystąpią: Transsexdisco, Enej, StarGuardMuffin, EastWest Rockers, Habakuk oraz finaliści Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej.

Zapraszamy w dniach 15-17 lipca 2010 roku do Dobrego Miasta na dobrą zabawę w rytmach energetycznej i pozytywnej muzyki. Wstęp na wszystkie koncerty oraz imprezy towarzyszące Dobremiastock jest bezpłatny.

Więcej na www.dobremiastock.pl

Koncert w 100dole! Zapraszamy 28 listopada (piątek), o godzinie 19:00 do “Stodoły Kultury” w Dobrym Mieście na koncert zespołu „ENEJ”(www.enej.pl) promujący debiutancką płytę zespołu. Oprócz kawałków z cieplutkiej, jeszcze, płyty Eneja, będzie można usłyszeć wschodzącą gwiazdę sceny muzycznej – zespół PAINT (www.paint.pev.pl, który zakwalifikował się do drugiego etapu programu TVN-u “Mam Talent” i jest tegorocznym zwycięzcą festiwalu “Kierunek Olsztyn”.<br

Program  I Dni Młodzieży - Dobre Miasto 200821 sierpnia 2008 (czwartek):

    10:00 – Oficjalne rozpoczęcie Dni Młodzieży
       Plac przed Urzędem Miejskim ul. Warszawska

    11:00 – Indywidualne Zawody Pływackie
       Basen "Na Fali" ul. Garnizonowa 18

    13:00 – Zawody

Kortowiada 2006 Już w czwartek, 11 maja studenci przejmą klucze do bram Kortowa i Olsztyna. Rozpocznie się czas na tańce, hulanki i swawole. Tym bardziej, że okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Zagra m.in. Coma, Big Cyc, Lady Pank, DJ Adamus, Nowika…

W tym roku kolorowa parada studentów ruszy z Kortowa pod Ratusz. Tam w korowodzie motocykli, garbusów i trabantów prezydent Olsztyna na kilka dni trwania Juwenaliów odda władzę w ręce żaków.

– Parada będzie poruszać