Wybory samorządowe – Masz głos! Masz wybór!

Poniższy materiał prezentuje Spotkanie Wyborcze zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Dobrym Mieście. Nagraliśmy to, aby osoby, które z różnych przyczyn nie były obecne na spotkaniu poznały kandydatów biorących udział w nadchodzących wyborach samorządowych 21 listopada.

Chcemy zainteresować mieszkańców Dobrego Miasta sprawami społeczności lokalnej i zachęcić ich do świadomego udziału w wyborach samorządowych.

Stowarzyszenie
Druga Strona Ognia

PREZENTACJA KANDYDATÓW NA STANOWISKO BURMISTRZA:

PREZENTACJA KANDYDATÓW NA RADNYCH MIEJSKICH: 1. r k (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 19.11.2010 O godzinie: 23 : 15

  W najbliższych 4 latach napewno będzie Burmistrzem p.Trzaskowski
  Za to co zrobił w poprzedniej kadencji i za to co obiecuje zrobić w następnej.
  Wcześniej nie głosowałem na p.Trzaskowskiego,ale obecnie napewno będę na niego głosował.
  Czas najwyższy szanować historię,ale nią nieżyć,a obecny i przyszły burmistrz jest tego gwarancją.
  Pozdrawiam

 2. xsd (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 22 : 23

  czwartek, 18 listopada 2010 20:13
  Na spotkaniu wyborczym w Szkole Podstawowej nr 2, które odbyło się w minioną sobotę, pretendent do fotela burmistrza Jarosław Kowalski zaproponował obecnemu burmistrzowi Stanisławowi Trzaskowskiemu debatę na żywo w Telewizji Kablowej Dob-Sat. Debata miałaby się odbyć w piątek o godz. 20.00 jeszcze przed ciszą wyborczą. Pełnomocnicy obu komitetów mieli ustalić szczegóły.

  Od dwóch dni w teletekście Dob-Satu jest emitowane ogłoszenie KWW Samorządni Dobre Miasto, w którym Jarosław Kowalski zaprasza Stanisława Trzaskowskiego na debatę. Jak się dowiadujemy w TVK, w programie telewizji na piątek nie przewidziano debaty.

  • end (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 19.11.2010 O godzinie: 23 : 46

   Podstawowa zasada marketingu politycznego mówi: NIE ZASIADAJ DO DEBATY Z PRZECIWNIKIEM SŁABYM PONIEWAŻ ZASIADAJĄC PRZYSPARZASZ MU TYLKO POPULARNOŚCI. Trzaskowski zrobił błąd spotykając się ze słabym przeciwnikiem jakim jest Kowalski bo w ten sposób zapewnił swoją osobą audytorium z którego korzystał Kowalski. Gdyby Kowalski sam chciał sie spotkać z wyborcami nie przyszeł by prawdopodobnie NIKT! Druga uwaga: nie robi się debat parę godzin przed ciszą wyborczą gdyż nie ma wtedy czasu na sprostowanie ewentualnych pomówień i kłamstw. Obserwując sposób prowadzenia kampanii przez Kowalsskiego taka sytuacja miała by miejsce w 100%. Reasumując: Trzaskowski wykazał się wyjątkową dojrzałością polityczną, Kowalski zaś wyjątkową, jak zwykle, niedojrzałością nie tylko polityczną.

  • wojtek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 22.11.2010 O godzinie: 15 : 47

   To że synowa burmistrza to już pracowaj jej nie wolno?

 3. xsd (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 22 : 18

  szkoda, że urząd pracy nie kieruje do pracy na stanowisko burmistrza, bo jak by kierowała, to tylko tak myślę, że tą osobą całkiem przypadkiem byłby Stanisław Trzaskowski

  • Berenika (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 26.11.2010 O godzinie: 12 : 41

   Idąc twoim tokiem myślenia można powiedzieć też ,że ś.p. pan Tusiński „załatwił ” pracę swojemu zięciowi w stokrotce,nie mówiąc już o pracy dla córki .Opamiętajcie się ludzie .Niedługo rodziny „prominentów ” będą skazane na BANICJĘ ! .Co za absurd ! !

 4. dori (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 15 : 13

  Do xsd.
  Jeżeli chodzi o pracę w bibliotece a dokładnie o „ciepłą posadkę” synowej burmistrza dokładnie znam te sprawę i muszę Cię niestety rozczarować ponieważ synowa burmistrza została skierowana przez Urząd pracy w D.M , a że nikt z wyższym wykształceniem niechciał tam pracować za najniższą krajową więc została zatrudniona na dłuższy okres ale nie czas nieokreślony. I burmistrz nie mieszał w tym palców.więc na drugi raz jak będziesz kogoś o coś posądzał lub okarżał to najpierw dowiedz sie prawdy. Ale jak ktoś chce uderzyć psa to zawsze znajdzie kij.
  Jesteś beznadziejny.

  • Do Dori (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 17 : 00

   Brawo Dori ,że odważyłaś się napisać prawdę Wszak tak łatwo przychodzi nam uwierzyć w kłamstwo a tak trudno przyjąć do wiadomości prawdę.

  • do dori (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 23 : 04

   ja mam wyższe wykształcenie i od kilku miesięcy urząd pracy nie przedstawił mi żadnej ofert, więc w przypadek w tym momencie jest naprawdę trudno uwierzyć , a takich osób jak ja jest wiele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • bibliofilka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 19.11.2010 O godzinie: 8 : 58

    Panią o której mowisz, widzę w bibliotece co najmniej 3 lata .A więc to nie jest sprawa kilku miesięcy ,jak sugerujesz . Jeśli uważasz ,że powiatowy urząd pracy w żle pracuje ,złóż skargę do starosty. A tak nawiasem mówiąc chciałabyś pracować w bibliotece ? Moje koleżanki ,też po studiach ,znalazły pracę w Alfie ( bez pośrednictwa urzędu pracy ) jako sprzedawczynie, zarabiają kilka razy więcej ,niż panie w bibliotece .i są bardzo zadowolone. Więc czemu zazdrościsz tej nędznej pracy w bibliotece ? , Chyba ,że chodzi ci o to ,żeby było o czym plotkować w tej dziurze.

   • Zośka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 26.11.2010 O godzinie: 12 : 45

    Widocznie za bardzo wybrzydzasz . A u nas po studiach jest co drugi . A znasz ten dowcip ? Rozmawia 2 kolegów : Jakie studia skończyłeś ? Filozofię .A gdzie można po tym pracować >? Wszędzie : w MacDonaldzie , warzywniaku ….

  • wojtek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 22.11.2010 O godzinie: 15 : 56

   to że synowa bormistrza to już jej pracować nie wolno?

 5. misiek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 21 : 36

  rozmawiam z mieszkancami innych gmin i miast w okolicach Dobrego Miasta – zauwazają jak miasto zmienia się na korzyśc, powiem – wypowiadają się z zazdrością . Są i błędy w koncepcjach architektonicznych , np ta „kupa” na Grudziądzkiej w postaci garaży blaszanych w środku pięknego osiedla, ale nie myli sią tylko ten , który nic nie robi, chociaż ? Trzeba założyć okulary Panie Jarku i zacząc pić lecytynę aby lepiej widzieć to co inni widzą i przypomnieć sobie o rozliczeniu sie z zebranych kiedyś środków , zresztą O/Rydzyk tez się nie rozlicza , moze ten typ tak ma.

  • Jadzia (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 14 : 44

   Ta ” kupa ” garaży jest własnością wspólnot mieszkaniowych :)a nie miasta

 6. JA PITOLE (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 16 : 31

  PANI WERO PROSZĘ NIECH PANI NIE IDZIE TĄ DROGĄ….DAJ PANI NA LUZ BO WSTYD PATRZEĆ NA PANI WYPOWIEDZI. MA SA KR AAAAAA!!!!!

  • Kaśka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 19 : 06

   Pani Werk0 , krytykuje pani burmistrza ,mówi pani że nic nie zrobił w mieście – to dlaczego tak często moczy pani swój gruby tyłek w basenie ? A nie lepiej to robić w rzece ?. Niech się pani zacznie przyzwyczajać – pani kandydat jak zostanie burgemajstrem ,zamknie basen i zrobi zalew a w zalewie woda zimna ,oj zimna !

 7. Agnieszka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 6 : 32

  Dlaczego U P. Trzaskowskiego to same osoby z budrzetówki i odchodzace na emeryture też z budrzetowki za mala emerytura czy ciągnie ich tak do kasy ? Nie am żadnego normalnego człoweika prostego który by mógł dostrzec problem ludiz z niszej pólki bo co moze wiedziec osoba ktora ma 2000 na reka o tkaiej co ma nie cąły 1000i musi jej starczyc na miesiac Bedą bardzo ciekawe wybory

  • do Agnieszki (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 19.11.2010 O godzinie: 16 : 51

   Agnieszko ,twój bełkot poraża …..Jeśli chodziłaś (?) do szkoły ,to był to ewidentnie stracony czas .

 8. xsd (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 21 : 34

  net.TVP (Odpowiedz na ten komentarz)
  Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 18 : 40
  Pan Trzaskowski jest opanowany ??? no raczej opanował waszymi umysłami, jeżeli popieracie tego Pana to popieracie jego czynny i decyzje- Jedna z radnych – Przewodniczaca Komisji Rewizyjnej – otrzymała podczs tej kadencji pracę w MOPS,, dzieci radnych są preferowani w pracy w urzedzie i spółkach, Patrz Biblioteka – wystarczy wyjść za mąż za syna burmistrza i ciepła posadka jest. A mieszkania – dla dzieci radnych- czy też podarowanie mieszkania dla pełnomocnika KWW Niezależni Ponad Podziałami, z którego Pan Trzaskowsjki startuje do urzedu – aby znowu dzielić dla swoich – wolę Pana Jarosława Kowalskiego- ten takich numerów nie wytnie. no ale ci co chwala Pana Trzaskowskiego już stoja w kolejce a raczej poza nią po mieszkanie, czy pracę , Panie Jarku liczę na Pana, że przetnie Pan ten UKŁAD !!!

  • Wuhacz (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 23 : 21

   Ciekawe skąd ta pewność, że Jarek to nie będzie robił tak samo. Hahaha. 😉

  • Jacek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 10 : 36

   xsd jesteś „niezwykle ” zorientowany -czy ty aby nie jesteś Jędrusiem -bo to cały czas węszy za S.T ?

  • do xsd (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 19 : 35

   Tak się sklada ,że mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć ,że szkalujesz burmistrza. Owa pani została skierowana do pracy w mopsie przez urząd pracy, w ramach PRAC INTERWENCYJNYCH . A więc twoja teoria ,że burmistrz załatwił jej pracę jest wyssana z palca! Podobnie jak ta ,że załatwil mieszkanie . Jak wszystkim wiadomo ( tylko nie tobie ).mieszkania przydziela komisja mieszkaniowa a o ile się orientuję ,w jej składzie nie ma burmistrza .Śmiem również twierdzić ,że burmistrz nie mial o tym pojęcia ,jako że mieszkaniami zajmuje się z-ca burmistrza.Aby dostać mieszkanie ,nie ma innej możliwości jak ta ,że trzeba być na liście mieszkaniowej.Aby znależć się na liście mieszkaniowej ,trzeba spełniać określone warunki ..Jeśli dostał mieszkanie ,to widocznie je spełniał.A więć twoje rewelacje określam ,jak to mówi Agnieszka Chylińska jako WYPIERD Z PASZCZY.

   • Anonim (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 12 : 41

    tak to sie teraz nazywa prace interwncyjne 🙂 kto jest w tej komisji mieszkaniowej kto powluje ich czlownkow? kto powoluje prezesa spoldzielni mieszkaniowej? kto powoluje prezesa gospodarki komunalnej?

    • do Anonima (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 14 : 42

     Jesteś beton ,nie warto z tobą dyskutować

    • zgroza (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 20.11.2010 O godzinie: 0 : 14

     Ludzie czy was pokręciło? Anonimie nie ośmieszj się prezesa spółdzielni mieszkaniowej wybierara rada nadzorcza społdzielni a radę mieszkańcy spóldzielni. Nawiasem mówiąc Jedruś i tam startował w konkursie ale go odwalili sami społdzielcy. Anonim kto cię powołał do zycia? Żenada!!!!!

 9. Stara babka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 19 : 34

  Panie Jarku,znam pata i radzę Panu życzliwie – Ty człowieku jesteś za cienki by być burmistrzem. Twoje obycie i kultura nie daje Ci żadnej szansy w zdobyciu tego mandatu.Daleko Ci do kultury i wiedzy obecnego burmistrza.

  • ? (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 21 : 23

   oj nie tak daleko,np w niemczech umiał przeczytać instrukcje na toi-toi,a u nich tylko po ichnemu

  • bumszakalaka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 22 : 00

   zalosne;d hahahaha

 10. bumszakalaka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 18 : 25

  szczekacze Pana T juz wypuszczeni… no tak 🙂 trzeba troche pomanipulowac opinia publiczna bo inaczej trzeba bedzie zegnac sie ze stolkami. FRAJERZY BOICIE SIE!

 11. mr. BoBo (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 16 : 33

  zacznijcie rozprawiac o bezrobociu jak te mondzioly z gminy bezrobocie spadlo??? taki chuj wiekszosc ludzi wyjechała za granice i stad spadek bezrobocia a zreszta pierdolic Trzaskowskiego jebany kondon

 12. elo elo (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 14 : 04

  demagogia Współcześnie oznacza to kłamanie na rzecz wygranej w wyborach lub schlebianie wyborcom, np. rozdawanie kiełbasek. Za demagogię uważane są kłamstwa, składanie popularnych i efektownych, ale nie dających się spełnić obietnic (populizm) albo składanie obietnic bez intencji ich realizacji, schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonujących argumentów. http://pl.wikipedia.org/wiki/Demagogia

 13. ewa (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 8 : 34

  To bylo ZALOSNE i tylko tyle

 14. nie ma co (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 23 : 33

  kowalski powinien juz dawno w pierdlu siedziec,a nie startować na burmistrza… tu chodzi o dobro i rozwoj naszego miasta! o jego promocje! pozwolmy by ludzie kompetentni się tym zajeli a nie zakompleksione „wrzeszczy-mordy” ;] no ale niestety, poziom wykształcenia i „obycia” ludzi w naszym mieście nie w każdym przypadku stoi na wysokim poziomie i długa jeszcze droga do tego abyśmy zrozumieli i umieli wybrać opcję, której mozemy być pewni i niebędziemy się wstydzić. a komitetowi wyborczemu pana kowalskiego serdecznie współczuje, szczegolnie tej pani ktora się ani wysłowić nie potrafi ani „nie chce” ;))

  • bumszakalaka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 13 : 31

   oby takich prymitywow jak ty bylo mniej w naszym miescie. trzeba zaczac od samej gory : )

 15. Mieszkanka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 22 : 50

  Z tego wszystkiego to najbardziej będzie brakowało ludziom szpitala w Dobrym Mieście.Jaki był to był, ale był.A teraz wszyscy patrzą jak śmiercią naturalną umiera.Bo nie oszukujmy się każdy z dyrektorów dbał o szpital i miejsca pracy a nie patrzył tylko na „zyski”, żeby się przypodobać Staroście.
  P.S.Ciekawe skąd te zyski, skoro nie ma zwykłych rękawic jednorazowych.

  • Ania (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 13 : 25

   No właśnie stąd : że nie ma rękawic ,a jak są ,to trzeba je wielokrotnie używać.Ciekawe czy igly i strzykawki też używają po kilka razy?

 16. rozgoryczona mieszkanka wsi.... (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 21 : 37

  moja wsi miła jaka ty nie szczęśliwa, nikt cie już nie pamięta,każdy cię omija a przecież należysz to tej rodziny dla których liczą się własne potrzeby a latem kiedy nadejdzie żniwo zjawią się na dożynkach i będą pić i jeść do syta, będą chwalić jakaś ty dobra i miła a gdzie do ciebie droga …… oj już nie pamiętam.

  • stokłosek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 23 : 03

   czy zamiast się smucić,szaty rozdzierać nie lepiej sie zebrać i dobrych przedstawicieli wystawić.do gminy,do powiatu,do województwa ,a jakich macie sołtysów,zostawcie spory i na wybory,a jak sobie pościelicie,tak się wyśpicie.powodzenia.

   • rozgoryczona mieszkanka wsi.... (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 12 : 57

    nie wiesz co piszesz ,sołtys we wsi jest tylko na papierze stokłosku nie wiesz ile ludzie na wsi pracują

    • stokłosek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 13 : 26

     wiem co pisze;czas wybrać dobry sołtysów, radnych ,żeby wasze sprawy i was godnie reprezentowali w urzędach, a nie pod sklepem.tego za was nikt nie zrobi,proszę Pani.

     • rozgoryczona mieszkanka wsi.... (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 10 : 45

      właśnie ,tylko sołtys przeważnie do interesu dokłada jak żaden z urzędasów bo dostanie parę złoty na telefony i na paliwo bądż na bilety żeby dojechać do gminy a tam i tak nie załatwi sprawy jak by chciał, bo przeważnie jest jakaś wymówka

  • kłosek (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 23 : 20

   czy zamiast się smucić,szaty rozdzierać nie lepiej sie zebrać i dobrych przedstawicieli wystawić.do gminy,do powiatu,do województwa ,a jakich macie sołtysów,zostawcie spory i na wybory,a jak sobie pościelicie,tak się wyśpicie.powodzenia.

  • Halina (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 14 : 00

   Nie wstyd ci wypominać zaproszonym gościm poczęstunku ? A co by było ,gdyby nie chcieli spróbować przyrządzonych potraw ? Wtedy byś powiedziała ,że brzydzą sie jeść jedzenia przygotowanego przez ” wiejskie baby „

 17. Sylwia (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 21 : 32

  Masakra, naprawdę nie ma u nas w mieście zdolnych, młodych ludzi? Paranoja. Ten facet, belfer nawet poprawnie nie umie się wysłowić, złożyć zdania, ciągle o coś ma pretensję… ech szkoda słów.

 18. net.TVP (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 21 : 31

  kolego wuchacz jeżeli nie widzisz potrzeby budowy infrastruktury na wsi to jestes co najmniej dziwny popatrz na dywity dla czego takie bogate a zero przemysłu, bo wieś przynosi dochody, a raczej ci co się na niej osiedlili czego nie wie Trzaskowski. Jarek stawia na równomierny rozwój a inwestycji w wies to zysk dla miasta. My przeciez dzieki Panu Trzaskowskiemu nie mamy terenów pod budownictwo.

  • hehe (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 22 : 23

   madre slowa

  • hihi (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 23 : 25

   a dzięki kowalskiemu na pewno nagle się znajdą te tereny ;]

   i dywity to są tu raczej bardzo nietrafionym przykładem jako jednostki ktora „jest bogata” ale nie ma sensu tego zgłębiac bo to nie nasza działka 😉

   • Celina (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 16 : 22

    DYwity są sypialnią Olsztyna a wię przykład kompletnie nie trafiony

    • hgjyc (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 6 : 42

     Celina Dobre Miasto może tez być sypialnia Barcikowo kabikiejmy jsak bedzie obwodnica to bedzie szybszy dojazd do olsztyna

     • japa (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 13 : 38

      No właśnie o tą obwodnicę S.T. walczy a Kowal mu z całych sił przeszkadza ( trzeba bylo oglądać sesje ,choć wiem ,że to tylko dla tych co mają mocne nerwy !)

  • Wiktoria (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 18.11.2010 O godzinie: 22 : 39

   Chyba ci odbilo ,a dzięki komu rozbudowało się osiedle na Górnym Przysiólku ,koło basenu ? Dzi,ęki Kowalowi ?

 19. Wuhacz (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 21 : 17

  Jak to z mojej strony wygląda.
  Jarosław Kowalski może nie używa argumentów ściśle personalnych, ale jednak między wierszami cały czas do tego wraca. To akurat w jego wydaniu jest żenujące, tak się nie rozmawia. Podczas wystąpień Stanisława Trzaskowskiego słychać jego „docińki” i komentarze, wygląda raczej na osobę sfrustrowaną, że ktoś już rządzi tyle czasu i robi to nie po jego myśli.
  Uderza on następnie w sytuację wsi. OK-róźnicę widać gołym okiem. Jednak stawiam przysłowiową „flaszkę”, że to się nie zmieni. Jarosław Kowalski burmistrzem i raptownie pojawią się chodniki w Piotraszewie. Bardzo przekonujący argument.
  Jestem mieszkańcem miasta i szczerze mówiąć nie obchodzi mnie to, co dzieje się w najbliższych wsiach. Wybierają swojego reprezentanta do rady gminy i niech on tam o coś walczy, co ma do tego burmistrz? Ja nie chcę w żadnym wypadku, żeby miasto w jakimkolwiek kierunku rozwoju hamowało bo zwyczajnie nie możemy sobie na to pozwolić jako region/wojewódzctwo.
  Wyrównanie szans? Takie banialuki słyszeliśmy w latach 80 i na początku lat 90.
  Budowa jakiegoś zalewu i kampingu w środku miasta? Nie, dziękuję. Mamy 7 km piękne jezioro, wystarczy tą drogę wyremontować i zaintwestować w już istniejący ośrodek.

 20. lol (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 21 : 12

  UWAGA! czy ja źle widzialem? czyzby dzis szanowny Burmistrz trzaskowski czestowal ludzi na grudziadzkiej kielbaskami i kawa? niesamowite! istna komedia ! HAHAHA ! ZOBACZCIE LUDZIE JAK TRZASKOWSKI SIE BOI! CZY TO NIE JEST FAŁSZYWE? jaki to dobry czlowiek ! wyszedl do ludzi! KOMEDIA HAHAH !!!

  • ;)) (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 23 : 18

   podczas wyborów prezydenckich jeden z kandydatów częstował górników jabłkiem przed zejściem do kopalni… czy to był jakiś powód do szydzenia z niego tak jak Ty to teraz robisz?
   zastanów się najpierw zanim w jakikolwiek sposób będziesz chciał z kogoś zadrwić ;]

  • Agnieszka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 6 : 41

   tak to prawda sama widziąłm zrazem z panem Kulewskim :))

  • Anna (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 13 : 29

   No właśnie i bardzo to się ludziom podobalo !

  • Anna Maria (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 16 : 20

   Lepsze to ,niż bieganie Jarka z Werką po rynku i wciskanie ludziom na siłę ulotek. Przy okazji chcę powiedzieć ,że żadnej kiełbasy p.Trzaskowski nie dawał ,kawa i herbata była ,bo przecieżci ludzie byli tam kilka godzin a więc musieli mieć gorące napoje a że przy okazji kogoś poczęstowali nimi ,to tylko świadczy o ich dobrym wychowaniu.Podobało mi się i nie tylko mnie ,bo można było porozmawiać z burmistrzem o jego programie wyborczym.

   • szakal (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 11 : 31

    bylo mnie powiadomic ze tam stal ja bym sobie z nim porozmawial i ciekawe co bymi opowiedzial o starych czasach jeszcze z kim z kulewskim hehehehehehehehehe ostry jest ,on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie na radnego

   • orange (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 13 : 40

    I nie tylko ulotek ale także marchewki

  • Zośka (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 26.11.2010 O godzinie: 12 : 49

   Ale kłamiesz ,szłam tamtędy a nawet się zatrzymałam ,zeby porozmawiać ,żadnych kiełbasek nie było 1

 21. zbychu (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 14 : 53

  trzaskowskiemu juz nie zaufam : )

  • Jaga (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 16 : 04

   To frajerze zaufaj Kowalowi

   • szakal (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 11 : 32

    frajer to jestes ty padluchu osiedlowy hehehehehehe

    • Anonim (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 13 : 43

     Szakal umie jeno wyzywać .Gratulacje dla Kowalskiego ,że ma takich fanów !

     • szakal (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 17.11.2010 O godzinie: 21 : 34

      ja jestem fanem ale na pewno nie kowalskiego a tym bardziej trzaskowskiego wiec idz na ryby lepiej albo strzel baranka o sciane hehehehehehehehe

 22. olo (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 12 : 22

  Kto na tym filmie „głośniej krzyczał”? Sala jest jaka jest, mikrofonów brak i taka organizacja, że wstyd. Zadroga zaprasza na 19.00 a zebranie trwa już od 18.00. Nawet jego kolega z komitetu Woś przyleciał z kamerą w trakcie spotkania. Kolega Zadroga nie nadaje się na radnego!
  A co do debaty. Panie burmistrzu kochany – ten sprzęt rzutnik, ekran, laptop, sztalugi , wykresy i mapki to prywatne czy służbowe?

  • czsiu (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 16.11.2010 O godzinie: 10 : 55

   Kochany kolego Olo. Pan Zadroga nie jest w Komitecie Wyborczym Wyborców Niezależni Dobre Miasto. Pan Woś nagrywał o godz. 18.00 w Centrum Kultury Program z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Najszybciej jak się dało, przyszedł i nagrał debatę kandydatów na Burmistrzówi radnych do wszystkich szczebli samorządów, choć tego nie musiał robić. Jest najlepszym kandydatem, ponieważ w radzie , podobnie jak burmistrz Trzaskowski chce obniżenia diet o połowę, a nawet obniżenia do symbolicznej złotówki. Więc jak Go nie wybiorą nic nie straci. Miłego dnia.

 23. Ania (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: poniedziałek, 15.11.2010 O godzinie: 9 : 08

  Szkoda na to patrzeć. Nie wiadomo czemu ludziom wydaje się, że jak będą krzyczeć głośniej to doda im to wiedzy i „ważności”.


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!