Straż | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


50 samochodów spłonęło w Dobrym Mieście. Ktoś je podpalił?

Spłonęło nawet 50 samochodów w składzie złomowanych aut – poinformował st. kpt. Sławomir Filipowicz, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Zagrożone były dwa budynki na terenie złomowiska, jednak strażakom udało je się zabezpieczyć. Na miejscu pracują również policjanci, którzy starają się wyjaśnić przyczynę pożaru.

Twoja krew … moje życie…

Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście serdecznie zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się 7 maja 2011r. w świetlicy STRAŻY POŻARNEJ w Dobrym Mieście od godz. 8:00 do 11:30.
Tym razem krew zbieramy dla 10-letniego Kacperka chorego na białaczkę… pomóżmy mu…
Do zobaczenia w sobotę…

AKCJA POBORU KRWI W DOBRYM MIEŚCIE!!

Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście ZAPRASZA na AKCJĘ POBORU KRWI, która odbędzie się 27 listopada 2010 roku w godzinach 8:00-11:30 w świetlicy OSP Dobre Miasto przy ul. Kościuszki 2D. Serdecznie zapraszamy!!

W związku z tym, że od 22 do 26 listopada obchodzimy Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża składamy wszystkim krwiodawcom najserdeczniejsze życzenia, a zarazem podziękowania za każdy oddany litr najcenniejszego daru. To właśnie dzięki Wam świat staje się lepszy!

AKCJA POBORU KRWI JUŻ W SOBOTĘ

Klub Honorowych Dawców Krwi \”Dar Życia\” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się 25 września 2010 roku w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Kościuszki 2D w godzinach od 8:00 do 11:30.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!