StarGuardMuffin | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Ruszyły eliminacje do OFMA

Ruszyły eliminacje do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej w ramach Dobremiastock Festival 2011.

Jeżeli macie zespół i chcecie zaprezentować się szerokiej publiczności, to koniecznie zgłoście się do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej, który odbędzie się w dniach 15-16 lipca 2011 roku w Dobrym Mieście.

Dajemy niepowtarzalną okazję do wybicia się na polskiej scenie muzycznej oraz wygrania wartościowych nagród.

Wejdź na www.dobremiastock.pl/ofma i dowiedz się więcej!

Dobremiastock Festival 2010 – przypomnienie

Przypomnienie upalnych wakacyjnych dni podczas Dobremiastock Festival 2010. Przez dwa dni na scenie zagrało jedenaście kapel z całej Polski, a do Dobrego Miasta przyjechało mnóstwo ludzi nastawionych na dobrą muzykę, zabawę i pozytywny klimat, czego w tych dniach w Dobrym Mieście z pewnością nie brakowało.

Kamil Bednarek z SGM – rastaman w kamaszach w „Mam Talent” TVN-u

Dobiegła nas ostatnio informacja o występie znanego dobromieszczanom Kamila Bednarka z grupy muzycznej Starguardmuffin w popularnym show TVN-u „Mam Talent”. „Rastaman w kamaszach” wykonał utwór Kurta Nilsena pod tytułem „I”, do którego podkład stworzył Szymon Chudy- gitarzysta Starguardmuffin. Kamil z łatwością przeszedł eliminacje i tym samym przeszedł do kolejnego etapu programu wśród zachwytów jury oraz obecnej publiczności.

Habakuk, EastWest Rockers, StarGuardMuffin, Enej, Transsexdisco na Dobremiastock!

Na tegorocznym Dobremiastock Festival wystąpią: Transsexdisco, Enej, StarGuardMuffin, EastWest Rockers, Habakuk oraz finaliści Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Alternatywnej.

Zapraszamy w dniach 15-17 lipca 2010 roku do Dobrego Miasta na dobrą zabawę w rytmach energetycznej i pozytywnej muzyki. Wstęp na wszystkie koncerty oraz imprezy towarzyszące Dobremiastock jest bezpłatny.

Więcej na www.dobremiastock.pl