Siatkówka | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Zwycięstwo MKS Dobre Miasto

Z udziałem dziesięciu drużyn z dziewięciu miast rozegrano w Bartoszycach dwudniowy turniej siatkówki młodziczek i kadetek. W pierwszej kategorii zwyciężyło Gim Net Mońki, w drugiej najlepszy okazał się MKS Dobre Miasto.

Drużyny z Moniek i Dobrego Miasta nie przegrały żadnego ze swoich pięciu spotkań. Na drugich miejscach w obu kategoriach skończyły turniej dziewczęta z Olimpu Bartoszyce. Zarówno młodziczki, jak i kadetki, doznały po jednej porażce.

Najlepszą zawodniczką drużyny została Paulina Rynkowska,
Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Łączkowska.

Skład MKS Dobre Miasto: Monika Szymanik,Marta Szymanik,Patrycja Torhan,Magdalena Żukowska,Paulina Rynkowska,Eliza Jacewicz,Zuzanna Łączkowska,Dominika Mindak, Magdalena Romanowska,Julianna Łączkowska.

POL-MOT Warfama S.A. głównym sponsorem siatkarzy AZS UWM Olsztyn

W dniu 29 czerwca 2010 przedstawiciele POL-MOT Warfama S.A. podpisali umowę sponsoringu klubu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. Na mocy podpisanej umowy POL-MOT Warfama S.A. zostanie głównym sponsorem klubu od 1 sierpnia 2010r. do 31 lipca 2011r.

Kałamarska dziesiąta Po podsumowaniu punktów z ponad stu tysięcy kuponów okazało się, że zwycięzcą 45. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Karol Jabłoński. To szósty plebiscytowy sukces superżeglarza i superbojerowca Bazy Mrągowo. A piąty z rzędu!

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego przesłali rekordową liczbę 102 617 kuponów. Można bez większego ryzyka stwierdzić, że to absolutny rekord Polski w regionalnych plebiscytach