Rada Miejska | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Piotr Nalepa – syn znanego muzyka, otworzy w Dobrym Mieście ulicę Im. Tadeusza Nalepy. Dzięki staraniu dużej grupy fanów muzyki bluesowej Rada Miejska nadała tę nazwę nowo powstałej ulicy.

Wydarzenie to uświetni koncert Yellow Cab (utwory Tadeusza Nalepy). Goście obejrzą także wystawę malarstwa i pasteli grupy plastycznej Paleta z Dywit.

Wstęp wolny.
OTWARCIE ULICY- 25.03.2010 (czwartek) GODZ. 17:30 UL. TADEUSZA NALEPY (OBOK

Ogólnopolski Przegląd Kina Niezależnego na Young FestUważasz, że drzemie w tobie talent aktorski bądź reżyserski? Uważasz, że Linda to przy tobie mały pikuś? Ile razy było tak, że stawałeś przed lustrem i powtarzałeś wpłynąłem na suchego przestwór oceanu?

Teraz masz okazje się wykazać. Nagraj swój własny, autorski film! Wyświetlimy go podczas Young Fest – Dobre Miasto 2009, a ty będziesz miał okazję zgarnąć niezłą nagrodę! Swoją twórczość nagraj na płytkę i prześlij na adres:
<br

Dobromiejska młodzież po raz drugi zorganizuje „Dni Młodzieży” w Dobrym Mieście.

Od samego początku założeniem tej imprezy jest to, że ma być ona kreowana, właśnie, przez ludzi młodych z naszego miasta i gminy.

Dlatego jeśli masz jakiś ciekawy pomysł lub chcesz pomóc w organizacji, to przyjdź koniecznie do Centrum Kultury przy ul. Grudziądzkiej 9B w Dobrym Mieście 6 lutego 2009 roku tj. piątek o godzinie 17:00.

Podziel

Więcej czasu

Informujemy, że został przedłużony termin dostarczania filmów amatorskich (offowych) do konkursu, który zostanie rozstrzygnięty 22 sierpnia (piątek) br. w Parku Przyjaciół Kultury na ul. Zwycięstwa
Filmy do Urzędu Miejskiego można dostarczać osobiście do 21 sierpnia (czwartek).

Zachęcamy do udziału. Jest do zgarnięcia nagroda pieniężna!

Źródło:

Nagraj, pokaż, wygraj!    Młodzieżowa Rada Miejska ogłasza konkurs dla młodych pasjonatów kina niezależnego. Uważasz, że drzemie w tobie talent aktorski bądź reżyserski? Uważasz, że Linda to przy tobie mały pikuś? Ile razy było tak, że stawałeś przed lustrem i powtarzałeś „wpłynąłem na suchego przestwór oceanu”? Teraz masz okazje się wykazać. Nagraj swój własny, autorski film! Wyświetlimy go podczas Dni Młodzieży, a ty będziesz miał okazję zgarnąć niezłą nagrodę!
Swoją twórczość

Młodzieżowa Rada Miejska zaprzysiężona! Dnia 27 maja podczas uroczystej pierwszej sesji została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Miejska. Po ponad pięcioletnich staraniach młodym ludziom udało się stworzyć organ będący mostem łączącym młodzież z władzami.

Radnymi kadencji 2008 – 2010 zostali wybrani:

Daniel Duda – przewodniczący
Magda Dudek wiceprzewodnicząca
Mariusz Kwiatkowski – wiceprzewodniczący
Karolina Paciorek – sekretarz
Anna Wolak – członek Komisji Rewizyjnej<br

Będzie Młodzieżowa Rada MiejskaDobromiejska młodzież poszła w ślad za swoimi kolegami z innych miast, i także chce utworzyć w naszym mieście Młodzieżową Radę Miejską. Z inicjatywą utworzenia rady wyszli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Dobrym Mieście i już dziś wraz z kolegami z innych dobromiejskich szkół, omawiali szczegóły działania rady na spotkaniu z burmistrzem miasta.
Młodzieżowa Rada Miejska ma na celu nauczenie młodych ludzi zasad samorządności, demokracji oraz

Wybory - oficjalne wyniki   Burmistrz:
Trzaskowski Stanisław — 71,19 proc.

Rada Miejska:
Stefan Charkiewicz
Małgorzata Łańko
Alina Ślimak
Teresa Sienkiewicz
Anna Kopertowska
Kazimierz Siemaszko
Bogdan Nakonieczny
Krzysztof Strękowski
Wojciech Ruciński
Jarosław Kowalski
Edmund Wawirowicz
Andrzej Wonia
Krzysztof Gerek
Małgorzata Konczalska
Andrzej Abako

Rada