Marcin Jasiukiewicz | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta

Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:

DWA SREBRA DLA ZAWODNIKÓW Z DOBREGO MIASTA

European Junior Championship 17.12.2011

Justyna Jasiukiewicz vice Mistrzyni Europy w kategorii wagowej do 50 kg. Justyna po zwycięstwie w półfinałowej walce ze wspaniale wyszkoloną Rosjanką doznała odnowienia kontuzji kolana co uniemożliwiło jej sięgniecie po złoto . Justyna na co dzień trenuje w Dobromiejskim Klubie Kyokushin Karate i jest uczennicą Gimnazjum Publicznego.

GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO w Olsztynie

W piątek 11 lutego 2011 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego . Do udziału w gali zostali zaproszeni najlepsi sportowcy, trenerzy i kluby naszego województwa . Gala zgromadziła ponad trzystu mistrzów wszelakich dyscyplin sportowych na poziomie mistrzostw kraju , Europy i świata .

Sportowiec roku 2008 W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Olsztynie został rozstrzygnięty konkurs na najlepszego sportowca roku 2008.

Wybór został dokonany przez kapitułę powiatu olsztyńskiego. Do grona mistrzów sportu dołączyli również sportowcy z Dobrego Miasta: reprezentujący Klub Karate Kyokushinkai Marcin Jasiukiewicz oraz siatkarka Oksana Wojtowicz. Oboje są uczniami Gimnazjum Publicznego w Dobrym Mieście, w klasyfikacji ogólnej uplasowali się na dziewiątym

XI OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA I KUJAW W KARATE KYOKUSHINKAI Wyjazd Dobromiejskich karateków można zaliczyć do bardzo udanych pomimo małego składu reprezentacji nasi zawodnicy wywalczyli drugie miejsce w rywalizacji drużynowej konkurując z ponad dwustoma zawodnikami z 11 ośrodków .
W rywalizacji indywidualnej cztery pierwsze miejsca PIOTREK BARANOWSKI /złoto w walkach i złoto w KATA kadet /  JUSTYNKA JASIUKIEWICZ /
złoto w walkach kadet / ANDŻELIKA ZYSKOWSKA /złoto w walkach juniorka młodsza / ,

Jasiukiewicz wywalczył srebrny medalW Koszalinie 17.10.2008 odbyły się zawody V Pucharu Polski Młodzików i Juniorów Młodszych,w których reprezentant Dobromiejskiego Klubu Karate Kyokushin Marcin Jasiukiewicz po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczył srebrny medal.

Druga lokata na arenie mistrzostw kraju jest jego kolejnym krokiem kariery zawodniczej. Marcin jest dwukrotnym mistrzem woj. Warmińsko- Wazurskiego. W 2007 roku zdobył złoty medal na międzynarodowym turnieju w Austrii.

Mistrzostwa Warmii i Mazur KARATE KYOKUSHINKAIOSTRÓDA 2008 Mistrzostwa Warmii i Mazur KARATE KYOKUSHINKAI – jedna z najmocniej obsadzonych imprez tego typu.

W Ostródzkiej hali spotkało się 243 zawodników i zawodniczek z 12 klubów .Reprezentacja Dobrego Miasta wywalczyła dwa pierwsze miejsca: Karolina Grzybowska i Marcin Jasiukiewicz. Jedno drugie miejsce w najcięższej kategorii seniora p Marcin Łastowski, trzy trzecie miejsca : seniorka Agnieszka Kwiatkowska oraz juniorki kłodsze Monika Pawlikowska, Maria Raś.

Pierwszy międzynarodowy Turniej Dobromiejskich Karateków 16 czerwca 2007 w Augustowie odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushinkai dzieci. Reprezentanci naszego klubu zdobyli dwa medale . W kategorii kadetki srebrny medal zdobyła Justyna Jasiukiewicz , natomiast w kategorii kadet Ernest Wójcik zdobył złoto. Ernest startował również w kat. kata zajmując czwarte miejsce.

Pierwszy międzynarodowy Turniej Dobromiejskich Karateków
17 czerwca 2007 w Wiedniu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii, nasi zawodnicy

VIII mistrzostwa  Warmii   i Mazur w karate  3 marca 2007 {sobota},w Bartoszycach odbyły się VIII mistrzostwa Warmii i Mazur w karate kyokushinkai.

Jak co roku nie zabrakło tam reprezentantów Dobrego Miasta . Walcząc w różnych kategoriach wagowych i wiekowych z zawodnikami dziesięciu klubów naszego województwa, zdobyli osiem medali , złoto Karolina Grzybowska -55 kg junior młodszy , Marcin Jasiukiewicz + 52 kg młodzik , srebro Pamela Wójcik -55 kg junior młodszy , Mateusz Sawicki – 52 kg młodzik

Karatecy brązowymi medalistami Dobromiejscy Karatecy brązowymi medalistami VII Ogólnopolskiego Turnieju z okazji Święta Niepodległości.

11.listopada 2006r w Chełmie rywalizowali karatecy w kategoriach kadet, junior młodszy , junior i senior w ogólnopolskim turnieju karate Kyokushin w walkach lekko i pełnokontaktowych. Dobromiejscy karatecy na turniej wyjechali rywalizować wyłącznie w kategoriach indywidualnych. Pomimo niepełnego składu do rywalizacji drużynowej uplasowali się na III miejscu