Klub Karate | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO w Olsztynie

W piątek 11 lutego 2011 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego . Do udziału w gali zostali zaproszeni najlepsi sportowcy, trenerzy i kluby naszego województwa . Gala zgromadziła ponad trzystu mistrzów wszelakich dyscyplin sportowych na poziomie mistrzostw kraju , Europy i świata .

ROŚNIE FORMA DOBROMIEJSKICH KARATEKÓW

CHEŁM 11.11.2010

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin , blisko stu zawodników z dziesięciu ośrodków . W tej silnej rywalizacji Dobromiejscy karatecy wywalczyli drugie miejsce drużynowo wyprzedzając nawet gospodarzy .

AKADEMIA ZIMOWA Z DKKK DOBROMIEJSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

ZAPRASZA DZIECI MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH DO UDZIAŁU W AKADEMII ZIMOWEJ

WTOREK 29.12.2009

12.00 – 16.00 – Nauka języka japońskiego , oraz zapoznanie się z kulturą Japonii (warsztaty językowe prowadzone będą przez osoby z Japonii )
18.00 – 20.00 – trening karate ; kata , techniki walki

ŚRODA 30.12.2009

18.00 – 20.00 – trening karate ;

Sportowiec roku 2008 W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Olsztynie został rozstrzygnięty konkurs na najlepszego sportowca roku 2008.

Wybór został dokonany przez kapitułę powiatu olsztyńskiego. Do grona mistrzów sportu dołączyli również sportowcy z Dobrego Miasta: reprezentujący Klub Karate Kyokushinkai Marcin Jasiukiewicz oraz siatkarka Oksana Wojtowicz. Oboje są uczniami Gimnazjum Publicznego w Dobrym Mieście, w klasyfikacji ogólnej uplasowali się na dziewiątym

Ferie w Dobrym MieścieCapueira, Taniec i Karate Kyokushin uatrakcyjniły ferie zimowe dobromiejskim dzieciom i młodzieży.
Przez pięć kolejnych dni w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Dobrym Mieście spora grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w wielogodzinnych warsztatach sztuk walki i tańca. Organizatorem zajęć był Dobromiejski Klub Karate Kyokushin i Urząd Miasta w Dobrym Mieście. Zajęcia odbywały się przez pięć kolejnych dni w bardzo bezpiecznych warunkach przy stale

IV otwarty Turniej Karate Kyokushin 02.12.2006r w Wocławku odbył się IV otwarty Turniej Karate Kyokushin , z którego Dobromiejscy Karatecy wrócili z dominacją prawie wszystkich konkurencji.

W kategorii kata zadebiutował Michał Hajdasz zajmując piąte miejsce a zarazem jeden punkt do klasyfikacji drużynowej.W Kumite dobromiejskie dziewczęta we wszystkich kategoriach stawały na podium. Swoją wysoką klasę sportową ponownie zaprezentowała Monika Pawlikowska zajmując I miejsce w kat. dziewcząt 12-13 lat

Mistrzostwa województwa w karate          Dobromiejski Klub Karate Kyokushin zajął drugie miejsce w organizowanych u siebie mistrzostwach województwa w karate. Na zawodach gościł najsilniejszy człowieka świata Mariusz Pudzianowski.

W zorganizowanych w miniony weekend mistrzostwach województwa w karate wzięło udział 256 zawodników z 14 klubów.
Odbyły się pod honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce oraz burmistrza Dobrego Miasta.
Jednogłośną decyzją sędziów najlepszą zawodniczką

Kałamarska dziesiąta Po podsumowaniu punktów z ponad stu tysięcy kuponów okazało się, że zwycięzcą 45. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Karol Jabłoński. To szósty plebiscytowy sukces superżeglarza i superbojerowca Bazy Mrągowo. A piąty z rzędu!

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego przesłali rekordową liczbę 102 617 kuponów. Można bez większego ryzyka stwierdzić, że to absolutny rekord Polski w regionalnych plebiscytach

Ferie w mieście  Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież z Dobrego Miasta do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, które przygotowaliśmy na okres ferii:

Centrum Kultury w Dobrym Mieście – codziennie 11- 14: zajęcia sportowe, plastyczne, śpiew i tańce,

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna – codziennie 11-13 – ciekawe spotkania, zabawy, konkursy, teatrzyki.

Strzelnica LOK przy ulicy Olsztyńskiej (przychodnia) – bezpłatne zajęcia