Karate Kyokushin Dobre Miasto | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


DWA SREBRA DLA ZAWODNIKÓW Z DOBREGO MIASTA

European Junior Championship 17.12.2011

Justyna Jasiukiewicz vice Mistrzyni Europy w kategorii wagowej do 50 kg. Justyna po zwycięstwie w półfinałowej walce ze wspaniale wyszkoloną Rosjanką doznała odnowienia kontuzji kolana co uniemożliwiło jej sięgniecie po złoto . Justyna na co dzień trenuje w Dobromiejskim Klubie Kyokushin Karate i jest uczennicą Gimnazjum Publicznego.

XII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin

XII   Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w  Karate Kyokushin

Szczytno 19.02.2011

Do tegorocznych mistrzostw zgłoszono 188 zawodników z 8. ośrodków: Bartoszyc, Dobrego Miasta, Ełku, Olsztyna, Olecka, Lidzbarka Warmińskiego, Giżycka i Szczytna. Tradycyjnie rywalizowano w ćwiczeniach formalnych, czyli tzw. kata, w walkach w lekkim kontakcie, konkurencji techniczno-wytrzymałościowej, czyli kumie semi kontakcie, a także w pełnym kontakcie.

ŚWIETNY WYSTĘP DOBROMIEJSKICH KARATEKÓW

27 listopada 2010 w Legnicy obył się VII Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin w tej prestiżowej imprezie wspaniale zaprezentowali się karatecy z Dobrego Miasta .W kategorii junior młodszy do 75 kg drugie miejsce Marcin Jasiukiewicz , natomiast w kategorii juniorek młodszych powyżej 55 kg trzecie miejsce Monika Pawlikowska . Dla dwu osobowej reprezentacji DKKK w tej kategorii wiekowej był to stu procentowy sukces .

ROŚNIE FORMA DOBROMIEJSKICH KARATEKÓW

CHEŁM 11.11.2010

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin , blisko stu zawodników z dziesięciu ośrodków . W tej silnej rywalizacji Dobromiejscy karatecy wywalczyli drugie miejsce drużynowo wyprzedzając nawet gospodarzy .

X MISTRZOSTWA EUROPY OPEN I KATA GORZÓW WIELKOPOLSKI 2010 06.11.2010

6 listopada 2010 w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się X Mistrzostwa Europy Wszechwag Kyokushin Karate oraz V Mistrzostwa Europy Juniorów. W zawodach wzięło udział 94 karateka z 16 krajów. Widownia liczyła 1200 osób, z czego ponad 600 osób przyjechało autokarami z całe . Polski. Gośćmi honorowymi byli Prezydent Światowej Federacji Kyokushin shihan Loek Hollander, shihan Antonio Pinero oraz shihan Lars Hogquist.

Kałamarska dziesiąta Po podsumowaniu punktów z ponad stu tysięcy kuponów okazało się, że zwycięzcą 45. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Karol Jabłoński. To szósty plebiscytowy sukces superżeglarza i superbojerowca Bazy Mrągowo. A piąty z rzędu!

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego przesłali rekordową liczbę 102 617 kuponów. Można bez większego ryzyka stwierdzić, że to absolutny rekord Polski w regionalnych plebiscytach