Kałamarska | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Srebro Kałamarskiej Podczas Mistrzostw Województwa ,które to odbyły się w Dobrym Mieście Joasia po raz ostatni startowała w klasyfikacji juniora młodszego. Prognoza nie tylko tych złośliwych ale i jej trenera była jednoznaczna, że przynajmniej rok nie usłyszymy o naszej czołowej zawodniczce ponieważ tyle czasu potrzeba na przeszkolenie zawodniczki do klasyfikacji seniora.

W minioną niedzielę 19.03.2006r. w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego na których Joasia

Kałamarska dziesiąta Po podsumowaniu punktów z ponad stu tysięcy kuponów okazało się, że zwycięzcą 45. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Karol Jabłoński. To szósty plebiscytowy sukces superżeglarza i superbojerowca Bazy Mrągowo. A piąty z rzędu!

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego przesłali rekordową liczbę 102 617 kuponów. Można bez większego ryzyka stwierdzić, że to absolutny rekord Polski w regionalnych plebiscytach

Przekazanie maty Z okazji przekazania maty tatami ,zakończenia roku kalendarzowego 2005 oraz egzaminów na stopnie uczniowskie kyu w niedzielę 19.02.2006 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Dobrym Mieście zgromadziła się młodzież z DKKK . Na uroczystość przybyli kś Leszek Morawski ,Starosta Powiatu Olsztyńskiego Adam Sierzputowski ,p.Ryszard Dembiński , Burmistrz D.M. Stanisław Trzaskowski, ,przewodniczący Rady Miasta Wiesław Tusiński Wójt Gminy Lubomino Andrzej Mazur ,Dyrektor

Dobromiejscy karatecy we współpracy z Dyrekcjami Szkół promują zdrowy tryb życia Ostatnie dni stycznia oraz ferie zimowe dla Joasi Kałamarskiej oraz jej klubowych kolegów i koleżanek były niezmiernie obfite w kontakty z młodzieżą szkolną powiatu olsztyńskiego.

We wspólnej akcji z Dyrekcjami i Nauczycielami Szkół podstawowych i średnich udało się stworzyć szereg pokazów, prelekcji oraz wspólnych treningów, które to wzbogaciły ofertę dla osób pozostających w domach na czas ferii.

Joasia Kałamarska spotkała się w tym czasie

Karatecy promują zdrowy tryb życia      W dniu 26 stycznia Joasia Kałamarska i towarzysząca jej grupa karateków z „Dobromiejskiego Klubu Karate”, odwiedziła uczniów w szkole podstawowej i gimnazjum w Świątkach. Celem spotkania była promocja sportu i zdrowego trybu życia.

Przypominamy, że dobromiejska zawodniczka bierze udział w plebiscycie „Gazety Olsztyńskiej” na najlepszego sportowca naszego województwa 2005.

ZOBACZ

Joasia Kałamarska najlepszą zawodniczką turnieju 04.XII.2005r. w OTWARTYM TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN we Włocławku wzięła udział 12 osobowa reprezentacja Dobromiejskich Karateków zdobywając 11 medali;

-w tym cztery złote w swoich kategoriach wagowych zdobyli Joanna Kałamarska , która to jednomyślną decyzją 17 sędziów uznana została najlepszą zawodniczką turniej,Adrian Gadomski zwyciężał wszystkie swoje walki we wspaniałym stylu wykazując wielką przewagę nad swoimi przeciwnikami ,Karolina Grzybowska

Joanna Kałamarska znowu pierwszaPlebiscyt Naszej Warmii na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego w 2005r. roztrzygnięty.
Czytelnicy sprawili, że najpopularniejszym sportowcem powiatu okazała się ponownie Joasia Kałamarska z Dobromiejskiego Klubu Karate Kyokushin.

Zdystansowała swojego kolegę klubowego Adriana Gadomskiego o ponad 1500 punktów .
Dzięki temu Kałamarska znajdzie się wśród kandydatów na najpopularniejszych sportowców Warmii i Mazur. Joasia jest wysoce utytułowaną

Tuzin medali w Malborku   Czternastoosobowa reprezentacja karateków z Dobrego Miasta przywiozła aż dwanaście medali z VI Otwartych Mistrzostw w Karate Kyokushin w Malborku zajmując drużynowo II miejsce.

Kategoria juniorka mł. to (rocznik 1988-1990) podzielona była na dwie kategorie wagowe do 55kg i powyżej 55kg zdominowana była całkowicie przez zawodniczki z DKKKK.

Powyżej 55kg już rutynowo I miejsce zdobyła Joanna Kałamarska , a III m-ce Natalia Kowalska. Natomiast

Karatecy w Chełmie  11 listopada z okazji Święta Niepodległości w Chełmie odbył się ogólnopolski turniej w karate kyokushin na ,którym to nie zabrakło Dobromiejskich karateków.

Dobromiejszczanie stawali na podium siedem razy. W poszczególnych kategoriach wagowych walk lekko i pełno kontaktowych zajęli trzy trzecie miejsca ,trzy drugie miejsca. Jedne złote I miejsce zdobyła Joanna Kałamarska. W eliminacjach wszystkie walki zwyciężała przed czasem wykazując wielką przewagę