Hyperial | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Dobromiejski HYPERIAL – płyta dostępna, klip w trkacie realizacji!

Jak donosi dobromiejski Hyperial, najnowsza EP „Industry” dostępna jest już w sprzedaży poprzez hyperial.8merch.pl!

Zbierająca świetne recenzje epka wyprodukowana i wydana została całkowicie przez Hyperial w formie digipacka. 20 października Hyperial nakręcił materiał do pierwszego w historii kapeli klipu, którego montaż już się rozpoczął! Zdjęcia z planu dostępne są na oficjalnym profilu facebook zespołu (facebook.com/hyperialmetal)! Stay industrialized!

 

 

Hyperial na składance Muzyczna Warmia i Mazury!

Hyperial znowu godnie reprezentuje Dobre Miasto! Właśnie miała miejsce premiera promocyjnej kompilacji reprezentującej muzyczny potencjał regionu Warmii i Mazur. Hyperial znalazł się na składance jako jedyny reprezentant Dobrego Miasta!

MUZYCZNA WARMIA I MAZURY:

1. The Lollipops – Long Way Home (Olsztyn)
2. Applemint – Fuck School Go Skate (Morąg)
3. C7 Band – Moment (Działdowo)
4. Deep In Calm – What’s Your Secret (Braniewo)
5. Druga Zmiana – Supermarket (Bartoszyce)
6. eeLTown – Grzyby (Węgorzewo)
7. Exanimis – The Prophecy (Szczytno)
8. Factory Of Sound – Fresh (Kętrzyn)
9. Five Of Green – Look Around (Elbląg)
10. FSN – Time (Morąg)
11. Graf Hotel – W Zgiełku Świata (Pisz)
12. HybaTy – Marzenie ze snu (Iława)
13. Hyperial – Insane (Dobre Miasto)
14. Popcore – Tak (Ostróda)
15. Sandaless – Sobą być (Ełk)
16. T-Box – Egotyzm (Giżycko)
17. TRANSkabel – Nienawiść (Barczewo)

Dobromiejski Hyperial na ogólnopolskiej składance w hołdzie Danzig!Dnia 13 lutego miała miejsce premiera kompilacji zatytułowanej The dark side of the blues – a tribune to Danzig zawierająca kilkanaście przeróbek zespołu Danzig.

Ogólnopolski, silny skład kompilacji zasilił także nasz warmiński Hyperial z coverem Belly of the Beast. Cover znajduje się także jako bonusowy utwór na debiutanckim krążku Sceptical Vision.

Setlista:
1. November – Heart Of The Devil
2. The Cuffs – Mother<br

Debiutancki album Hyperial już dostępny!Dokładnie 23 stycznia 2010 roku ujrzał światło dzienne debiutancki krążek dobromiejskiego Hyperial zatytułowany Sceptical Vision

Więcej info na temat nabycia albumu: [email protected]

Dobromiejski HYPERIAL podpisał papiery z PSYCHO RECORDS! Dobromiejski zespół HYPERIAL podpisał właśnie papiery z coraz prężniej działającą wytwórnią PSYCHO RECORDS obracającą się wokół muzyki metalowej.

Owocem tej współpracy będzie debiutancki – koncepcyjny krążek zatytułowany Sceptical Vision. Hyperial powstał w 2006 r. Jest to kolektyw różnych ludzi, z których każdy miał inne muzyczne korzenie. Muzykę Hyperial można określić mianem eklektycznego metalu, a to za sprawą łączenia różnych stylów

Metal blow Fest

Dnia 24 sierpnia 2008 roku w Dobrym Mieście odbędzie się koncert mający na celu promocję kapel metalowych! Impreza „open air”. Serdecznie zapraszamy na miażdżące uszy dźwięki. Pokażmy ludziom, że metal jest wartościowym rodzajem sztuki!Nie nastawiamy się na jakikolwiek zarobek,