Dobromiejski Klub Karate Kyokushin | DobreMiasto.info • Nieoficjalny serwis Dobrego Miasta


Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, spróbuj skorzytać z poniższej wyszukiwarki:


Zawody karate – II Turniej w Ciechanowie

KYOKUSHIN KARATE DOBRE MIASTO NA OGÓLNOPOLSKIM PODIUM
II Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów 10.11.2012
W Ciechanowie rozegrany został II Ogólnopolski Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Organizatorem imprezy był Ciechanowski Klub Karate Kyokushin kierowany przez senpai Jana Szerszenia przy wsparciu sensei Rafała Tomali.

MISTRZOSTW POLSKI KARATE

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kraków 27.10.2012

W zawodach wzięło udział 162 zawodników z 42 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate i posiadający ważne licencje PZK. Otwarcia mistrzostw dokonał Wiceprezes PZK shihan Andrzej Drewniak. Sędzią głównym zawodów był shihan A. Drewniak, sędzią technicznym shihan Jacek Czerniec . Dobre Miasto reprezentowała jedna zawodniczka sempai Justyna Jasiukiewicz w kategorii kumite . Po sześciu bardzo zaciętych walkach zajęła drugie miejsce przegrywając finał z Angeliką Rejterada po niejednogłośnej decyzji sędziów. Dla Justyny był to pierwszy start w kategorii juniorów młodszych ( roczniki 95 – 96 ). Tym bardziej start Justyny na tak ważnej imprezie MP należy zaliczyć do bardzo udanych .

DWA SREBRA DLA ZAWODNIKÓW Z DOBREGO MIASTA

European Junior Championship 17.12.2011

Justyna Jasiukiewicz vice Mistrzyni Europy w kategorii wagowej do 50 kg. Justyna po zwycięstwie w półfinałowej walce ze wspaniale wyszkoloną Rosjanką doznała odnowienia kontuzji kolana co uniemożliwiło jej sięgniecie po złoto . Justyna na co dzień trenuje w Dobromiejskim Klubie Kyokushin Karate i jest uczennicą Gimnazjum Publicznego.

XII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin

XII   Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w  Karate Kyokushin

Szczytno 19.02.2011

Do tegorocznych mistrzostw zgłoszono 188 zawodników z 8. ośrodków: Bartoszyc, Dobrego Miasta, Ełku, Olsztyna, Olecka, Lidzbarka Warmińskiego, Giżycka i Szczytna. Tradycyjnie rywalizowano w ćwiczeniach formalnych, czyli tzw. kata, w walkach w lekkim kontakcie, konkurencji techniczno-wytrzymałościowej, czyli kumie semi kontakcie, a także w pełnym kontakcie.

GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO w Olsztynie

W piątek 11 lutego 2011 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego . Do udziału w gali zostali zaproszeni najlepsi sportowcy, trenerzy i kluby naszego województwa . Gala zgromadziła ponad trzystu mistrzów wszelakich dyscyplin sportowych na poziomie mistrzostw kraju , Europy i świata .

ROŚNIE FORMA DOBROMIEJSKICH KARATEKÓW

CHEŁM 11.11.2010

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin , blisko stu zawodników z dziesięciu ośrodków . W tej silnej rywalizacji Dobromiejscy karatecy wywalczyli drugie miejsce drużynowo wyprzedzając nawet gospodarzy .

X MISTRZOSTWA EUROPY OPEN I KATA GORZÓW WIELKOPOLSKI 2010 06.11.2010

6 listopada 2010 w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się X Mistrzostwa Europy Wszechwag Kyokushin Karate oraz V Mistrzostwa Europy Juniorów. W zawodach wzięło udział 94 karateka z 16 krajów. Widownia liczyła 1200 osób, z czego ponad 600 osób przyjechało autokarami z całe . Polski. Gośćmi honorowymi byli Prezydent Światowej Federacji Kyokushin shihan Loek Hollander, shihan Antonio Pinero oraz shihan Lars Hogquist.

Karatecy walczyli w Augustowie

Z okazji jubileuszu XXX lecia Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci, Młodzieży i Juniorów Semi kontakt. W imprezie udział wzięło ponad 250 zawodników z 24 klubów. Nie zabrakło utytułowanych karateków – medalistów Mistrzostw Polski, uczestników Mistrzostw Europy i Świata . W turnieju wystartowali reprezentanci kilku ośrodków z Warmii i Mazur.

Ferie w Dobrym MieścieCapueira, Taniec i Karate Kyokushin uatrakcyjniły ferie zimowe dobromiejskim dzieciom i młodzieży.
Przez pięć kolejnych dni w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Dobrym Mieście spora grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w wielogodzinnych warsztatach sztuk walki i tańca. Organizatorem zajęć był Dobromiejski Klub Karate Kyokushin i Urząd Miasta w Dobrym Mieście. Zajęcia odbywały się przez pięć kolejnych dni w bardzo bezpiecznych warunkach przy stale

Mistrzostwa województwa w karate          Dobromiejski Klub Karate Kyokushin zajął drugie miejsce w organizowanych u siebie mistrzostwach województwa w karate. Na zawodach gościł najsilniejszy człowieka świata Mariusz Pudzianowski.

W zorganizowanych w miniony weekend mistrzostwach województwa w karate wzięło udział 256 zawodników z 14 klubów.
Odbyły się pod honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce oraz burmistrza Dobrego Miasta.
Jednogłośną decyzją sędziów najlepszą zawodniczką

Kałamarska dziesiąta Po podsumowaniu punktów z ponad stu tysięcy kuponów okazało się, że zwycięzcą 45. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Karol Jabłoński. To szósty plebiscytowy sukces superżeglarza i superbojerowca Bazy Mrągowo. A piąty z rzędu!

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego przesłali rekordową liczbę 102 617 kuponów. Można bez większego ryzyka stwierdzić, że to absolutny rekord Polski w regionalnych plebiscytach

Ferie w mieście  Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież z Dobrego Miasta do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, które przygotowaliśmy na okres ferii:

Centrum Kultury w Dobrym Mieście – codziennie 11- 14: zajęcia sportowe, plastyczne, śpiew i tańce,

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna – codziennie 11-13 – ciekawe spotkania, zabawy, konkursy, teatrzyki.

Strzelnica LOK przy ulicy Olsztyńskiej (przychodnia) – bezpłatne zajęcia