Już w tą sobotę w Świątkach ( 14km od Dobrego Miasta w stronę Ostródy ) o godzinie  22.00 rozpocznie się koncert zespołu Disco Polo  – Skaner.

Skaner– jeden z czołowych zespołów muzyki disco- polo w Polsce. Ich największe przeboje to: Africa, American Boy, Don Juan, Goodbye, Moja wolność, Nadzieja, Pociąg do gwiazd, Wracaj do mego świata

Zespół SKANER pojawił się na rynku muzycznym w 1993 roku, a Robert Sasinowski (wcześniej jeden z założycieli grupy BOYS) został liderem i wokalistą grupy. Już pierwsze nagrania: „Kino Kino”, „Weronika”, „Gwiezdny pył”, spodobały się słuchaczom ale prawdziwy sukces, nagrody i popularność przyniosła piosenka i płyta pt. „Nadzieja”. Do tego utworu powstał też pierwszy teledysk, który obejrzało miliony widzów legendarnego programu telewizji Polsat – „Disco Polo Live”. Od tego czasu powstało kilkanaście niezapomnianych przebojów „Moja wolność”, „American Boy”, „Lato w Kołobrzegu” , „Wracaj do mego świata”, „Afryka” , „Wakacyjny romans”, „Wiosna” czy „Żołnierz”. Dzięki nim i atrakcyjnym koncertom SKANER otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Najważniejsze z nich to:

Złota i Platynowa płyta za album „Pociąg do gwiazd”
Złota płyta za album „Lato w Kołobrzegu”
GRAND PRIX I Festiwalu Muzyki Disco Polo – za piosenkę „Nadzieja”
Nagroda Publiczności na Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance
Nagroda Specjalna z okazji 15-lecia pracy artystycznej – Ostróda 2009

Za większość kompozycji, teksty i stronę wokalną odpowiada Robert Sasinowski. Przez kilkanaście lat pracy w studiach nagrań i na estradzie współpracował z wieloma muzykami i DJ’ami. Obecnie na scenie występuje z grupą taneczną, która dba o odpowiednią dynamikę i choreografię koncertów, a piosenki komponuje i nagrywa we własnym studio nagrań. Efekty tej pracy mogą ocenić słuchacze na najnowszej płycie pt. „Zagraj zemną”, która ukazała się 20 X 2009 nakładem fonograficznej Green Star.
Robert Sasinowski był gościem wielu programów telewizyjnych: Disco Polo Live – Polsat, Rozmowy w toku – TVN, Kulisy sławy – TVN, Fakty – TVN, Big Brother – TV4, Disco Stacja ITV, Disco Polo Live – ITV, TV Białystok i inne. Latem 2009 w ramach cyklu o najlepszych zespołach disco polo ukazała się książka z płytą CD podsumowująca dotychczasowe osiągnięcia artystyczne. Zespół niezmiennie cieszy się dużą popularnością grając co roku wiele koncertów. Dobry kontakt z publicznością, prawdziwe przeboje i dynamiczny występ dają gwarancję dobrej zabawy.  1. leeds (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 3.08.2010 O godzinie: 10 : 36

    nikt tego ze swiatek nie skomentowal bo tam nie ma internetu lol buraki beda mialy frajde na koncercie


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!