Internauci z całego kraju zapowiadają manifestacje przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy międzynarodowej ACTA. Na portalach społecznościowych ludzie zbierają się, aby wspólnie protestować.
Na Facebooku –  – zbierają się również olsztynianie. Swój udział w olsztyńskim proteście zapowiedziało niemal 5 tysięcy osób.

Manifestacja wystartuje punktualnie o godzinie 18.00 spod hali Urania. Uczestnicy przemaszerują chodnikiem wzdłuż al. Piłsudskiego i zatrzymają się na placu ”Pod Szubienicami”.

Jak twierdzą organizatorzy manifestacji – Jeśli przyjdzie nawet połowa z tych osób, które zadeklarowały się na facebooku to już będzie dobrze.

Prosto o ACTA w krótkim filmiku na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew  1. Ogrodnik (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 31.01.2012 O godzinie: 9 : 36

    Jeśli ratyfikują ACTA to w czasie Euro 2012 będziemy jeździć tak wolno jak się da, sparaliżujemy Polskę i dopiero nasi włodarze będą się tłumaczyć na arenie międzynarodowej 🙂

  2. dariusz (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 25.01.2012 O godzinie: 17 : 53

    walczmy o wolnosc niepozwulmy aby jakis donad i jego kumple pluli nam w twarz TUSK ZDRADZIL POLSKE I POLAKOW ,,,,,NIE DLA ACTA ,,,WOLNA POLSKA,,,WOLNY INTERNET !!!! BRAWO ANONYMOUS!!!!!


0

Pamiętaj! Dodając komentarz odpowiedasz za jego treść!