Juniorzy w Lidze WojewódzkiejPo obu zaciętych meczach zwycięsko z pojedynku Dobre Miasto – Zalew Frombork wyszli nasi zawodnicy pokonując drużynę z Fromborka w dwu meczu 5:1.

W środę 20 czerwca na dobrym placu oba zespoły zetknęły się po raz pierwszy. Zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy gospodarzy, goście tylko kontratakowali. Po jednym z takich kontrataków sędzia w 30 minucie gry podyktował rzut karny dla DKS-u, którego pewnie na bramkę zamienił Majewski. W drugiej połowie tego pojedynku częściej przy piłce byli już zawodnicy Adama Łopatki. Efektem tego była bramka Wilgockiego, która padała po dużym zamieszaniu w polu karnym. Niestety kilka minut później w polu karnym faulowany był zawodnik Zalewa i miejscowi strzelili jak się później okazało bramkę honorową. Tak, więc w pierwszym meczu DKS zainkasował cenne zwycięstwo. W rewanżu rozegranym 23 czerwca na obiekcie Dobromiejskiego KS-u bezapelacyjną przewagę przez cały mecz mieli chłopaki z Dobrego Miasta. Bo bramkach Lipki, Sroki i Wysockiego DKS zwyciężył gładko 3:0. Tak, więc po dwóch latach nie obecności w Lidze Wojewódzkiej Dobre Miasta wraca na swoje zasłużone miejsce.

Źródło: OBSERWATOR

1. masakra (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: środa, 8.08.2007 O godzinie: 23 : 27

walczyc caly sezon ostro trenowac na treingach wygrac awans do wojewodzkiej
    tylko po to aby pozniej za darmo go oddac braawoo kopcie sie w okregowie

2. dm (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: czwartek, 2.08.2007 O godzinie: 13 : 06

oficjalnie w miejsce juniorow mlodszych dks w lidze wojewodzkiej zagra … zalew
    frombork z ktorym nasi mlodociani wygali…

ehh!h

!!BIEDA!!

3. jeraz (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: wtorek, 31.07.2007 O godzinie: 23 : 26

juz nie ma nowych wiadomosci ?

4. nom (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 22.07.2007 O godzinie: 12 : 33

całkowicie popieram CO TY WIESZ…

5. co ty wiesz (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: niedziela, 22.07.2007 O godzinie: 11 : 02

co do gościa "co wy wiecie" to szkoda gadać taki mocny to sam sie
    przedstaw…….. raptem raz zeszliśmy jak padało człowieku……….do seniorów
    nikt sie nie wkręca od nas…..a cipą i pi..z..dą to sam jesteś nie my jak
    sparing graliśmy z seniorami to schodziliśmy z boiska bo któryś raptem moze
    przypadkiem po nogach dostał…. luz my pokarzemy co potrafimy a wy pokarzcie
    tez i sie w tej okręgowej utrzymajcie

6. trevorin (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 21.07.2007 O godzinie: 16 : 57

OoOO widac komus na ambicjie wiechano ze nie zbulwerował uhuu.Własnie burmistrz
    widzi tylko karate a feee

7. nom (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: sobota, 21.07.2007 O godzinie: 15 : 13

Fakt miało być tak pęknie miała być III liga a jest V… ehh ale w dobrym
    miescie nie moze byc wyzszej ligi niz 4 bo burmistrz postawil juz dawno na
    karate…

8. DKS senior (Odpowiedz na ten komentarz) Dodano: piątek, 20.07.2007 O godzinie: 17 : 39

Inwalidzi i inni weterani z DKS Dobre Miasto. Pokazaliście na co Was stać . Jest